Coronavirus تست آزمایش در شهر ممکن است از بین برود بیماری

یک شهر کوچک در ایتالیا به نظر می رسد باید از بین برود coronavirus — با صفر در موارد جدید این هفته — پس از یک آزمایش است که به نام برای گسترده تست با توجه به گزارش.

محققان نوشت: در یک op-ed برای نگهبان که شهر شمالی Vò شروع به تست تمام 3,000 ساکنان در مارس 6 پس از آن تبدیل به کشور اول coronavirus مرگ است.

دانشگاه پادوا پروفسور آندریا Crisanti و آنتونیو Cassone که مدیر سابق بخش بیماریهای عفونی در ایتالیا موسسه بهداشت گفت: مطالعه مقدماتی درگیر تست و حتی ساکنان که نشان نمی دهد علائم و نشانه های این ویروس است.

“ما ساخته شده جالب پیدا کردن: در زمان اولین علامتی مورد تشخیص داده شد بخش قابل توجهی از جمعیت حدود 3 درصد در حال حاضر آلوده شده است – و در عین حال بسیاری از آنها کاملا بدون علامت” محققان نوشت.

محققان گفتند عمل “تاسیس ارزشمند اصل: تست از تمام شهروندان که آیا یا نه آنها باید علائم را فراهم می کند یک راه برای کنترل این بیماری همه گیر.”

“این به ما اجازه قرنطینه مردم قبل از آنها نشان داد نشانه هایی از عفونت و جلوگیری از گسترش بیشتر کروناویروس” محققان نوشت.

نتیجه این شد تست شد قادر به کمک به از بین بردن گسترش ویروس در کمتر از 14 روز این گزارش گفت:.

محققان اشاره کرد که مطالعه خواهد بود “غیر ممکن” به تکرار در طول coronavirus زده کشور با توجه به تعداد تست های که باید انجام شود.

اما گفت که این یافته ها می تواند کمک به اطلاع رسانی از دیگر سیاست های این کشور هدایت این بیماری همه گیر.

“دولت می تواند شناسایی و جداسازی خوشه قرنطینه هر کس تحت تاثیر قرار خود را ردیابی تماس های اخیر و قرنطینه و جداسازی آنها بیش از حد – که آیا آنها تا به حال علائم یا نه” محققان گفتند.

ایتالیا در حال حاضر رو به حداقل 53,578 مورد از این ویروس به عنوان تلفات صعود بیش از 4800 با توجه به آمار و ارقام از جان هاپکینز اراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>