Coronavirus را تهدید می کند به کوچک شدن تلاش ما سینما زنجیر

آمدن به تئاتر در نزدیکی شما: خیمه با عناوین فیلم ها بر روی آن اما به جای حروف بزرگ که می گویند “رفته از کسب و کار.”

با فیلم خانه های سراسر کشور بسته شده توسط coronavirus بزرگ سینما زنجیر مانند AMC سرگرمی و Regal Cinemas پدر و مادر CineWorld در معرض خطر هستند از تشکیل پرونده برای ورشکستگی در هفته آینده یا ماه — از جان گذشته حرکت می کند که می تواند منجر به صدها یا حتی هزاران نفر از تئاتر بودن توقیف خوب صنعت کارشناسان هشدار می دهند.

در یک جمعه توجه داشته باشید به سرمایه گذاران, حلقه سرمایه تحلیلگر آلن گولد نوشت که او انتظار دارد که یک چهارم از فیلم تئاتر نمایش در ایالات متحده را پس از همه گیر. از اواسط ماه مارس این ویروس باعث بسته شدن موقت از تقریبا تمام کشور 40,000-به علاوه صفحه نمایشو استودیو’ تاخیر برای اولین بار به صورت کشت تابستانه فیلم های پرفروش.

بزرگ و بدون جواب سوال به گفته کارشناسان: آیا COVID-19 بحران گذشته و چقدر درد می تواند صاحبخانه را ؟

“بدون بلیت و امتیاز و درآمد احتمال وجود خواهد داشت بسیاری از عدم پرداخت اجاره آن کسی حدس می زنم که آیا صاحبخانه را فسخ اجاره و اخراج مستاجر یا اینکه آنها را فقط با آن مقابله می گوید:” Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر مایکل پچر.

“حتی اگر ما قرار داده این ویروس در پشت سر ما بسیاری از مردم در حال رفتن برای جلوگیری از خرده فروشی و سینما تا آنها راحت هستند که آنها تلقيح در برابر تکرار بعدی از ویروس” پچر هشدار داد.

AMC است که بنا به گزارش استخدام شرکت حقوقی گیبسون Dunn & Crutcher به توصیه یک بازسازی ممکن است دارای نشانه های آن را آماده مذاکره عمده معافیت در اجاره. اخیر نامه ای از ارشد معاونت دانیل الیس اطلاع صاحبخانه آن را برای جلوگیری از پرداخت اجاره بها در ماه آوریل پس از بستن آن 630 ما تئاتر در مارس 17 و furloughing 25,000 کارگران است.

“AMC مایل به بحث با شما هر گونه پیشنهادات شما ممکن است برای گرفتن از طریق این بحران و برنامه ریزی برای زمانی که AMC می تواند بازگشایی و پرداخت اجاره بها” الیس نوشت: در این نامه که برای اولین بار گزارش روز سه شنبه توسط Deadline Hollywood.

برای مطمئن شود, بزرگ سینما زنجیره ای بوده است ردی از یک استدلال برای نرمی. Cineworld صاحب Regal Cinemas هشدار داد در ماه گذشته که هر “مواد قطعیت” ممکن است “بازیگران قابل توجهی شک” در مورد توانایی خود را برای ماندن در کسب و کار و قرار دادن آن در معرض خطر از نقض آن بدهی پیمان. AMC, مبارزه تحت $4.9 میلیارد بدهی بار با ارزش بازار فقط 344 میلیون دلار از روز شنبه نزدیک شد و در حال حاضر در یک موقعیت ضعیف حتی قبل از بحران آغاز شده و با توجه به حلقه پایتخت گولد.

“AMC بود-اهرم رفتن به 100 سال طوفان در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Covid-19” گفت: گولد که در روز چهارشنبه کاهش رتبه خود را در AMC برای فروش سهام از نگه دارید. “ما تا به حال شده است در مورد نقدینگی و در حال حاضر بر این باورند AMC یا اجرا می شود از پول نقد و یا نیاز به یک بسیار dilutive تامین مالی است.”

AMC است که به احتمال زیاد از طریق سوزاندن مقدار از پول نقد خود تا اواسط تابستان تحلیلگر پیش بینی کرد. هفته گذشته AMC اجرایی آدم آرن خوش بینانه CNBC گفت که او انتظار می رود زنجیره ای دوباره در اواسط ماه ژوئن. اما گولد مخالفت کرد و اشاره کرد که سناریوی محتمل تر است برای تئاتر به بازگشایی “به تدریج” در سه ماهه سوم با فاصله بین صندلی ها.

اعتبار-آژانس رتبه بندی Standard & poor’s تکرار احساسات که در گزارش هفته گذشته, پیش بینی است که AMC درهای بسته باقی خواهد ماند “فراتر از ماه ژوئن است.” S&P گفت: AMC ندارد “کافی منابع نقدینگی برای پوشش آن انتظار منفی جریان های نقدی گذشته اواسط تابستان” به احتمال زیاد باعث آن را به نقض بدهی میثاق در ماه سپتامبر.

در ماه مارس جهانی تصاویر را به عقب رانده انتشار “Fast & Furious 9” — آخرین قسط از آن اتومبیل-تعقیب و گریز حق رای دادن بازیگران Vin Diesel — از ماه آینده به مارس سال 2021. دیزنی تحت فشار قرار دادند آن, مارس 27 انتشار “مولان” به تاریخ 24 ژوئیه و مارول “بیوه سیاه” از 1 تا نوامبر. 6. و آخرین جیمز باند تلنگر “هیچ وقت به مرگ” برداشت عناوین زمانی که MGM جهانی و Eon تعویق انتشار این فیلم از آوریل تا نوامبر.

اگر سینما انتخاب کردن برای ورشکستگی در ازای تابستان فیلم های پرفروش AMC را به زنجیره ای از حدود 200 پایین تر-قیمت های کلاسیک تئاتر که در آن زمان بیش از زمانی که آن را به دست آورد Carmike در سال 2016 برای $1.2 میلیارد دلار خواهد بود در میان به احتمال زیاد تلفات با توجه به Deadline Hollywood. بازار مبتنی بر تئاتر مکان در ضمن به احتمال زیاد برای دریافت بیشتر گریز از صاحبخانه آنها به عنوان دیده می شود به عنوان کلید ترافیک رانندگان است.

“در مناطق پر ترافیک, تئاتر, مارس را به عنوان حس بسیار, اما آن را به احتمال زیاد هر کسی که در حال رفتن برای قدم تا بیش از این اجاره در هر زمان به زودی” گفت: Wedbush را پچر. “من فکر می کنم این یکی از تحت پوشش داستان از این بیماری همه گیر از خرده فروشی در حال رفتن به صدمه زدن به بد تا زمانی که یک واکسن.”

AMC بازگشت نیست تماس به دنبال نظر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>