Coronavirus به تاخیر Domingo, آلمانی, بازگشت به یانکی ها

تمپا — داخلی-خشونت مجرم دمینگو آلمانی امضا کردن یک مجازات است که او فرض می خواهم او را در عمل برای بیش از نیمی از سال 2020 فصل است.

در واقع هر چند یانکی ها’ right-hander تنها متعهد به تعداد بازی های او را از دست نمی تعدادی که برای او در دسترس خواهد بود. و احتمال شدید از لیگ اصلی بیس بال را 162-بازی فصل بودن کوتاه با این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز به تاخیر می اندازد آلمان بازگشت.

“او یک تعلیق در مقدار بازی ها” یانکیز مدیر کل برایان Cashman گفت: آلمان در یک کنفرانس تلفنی در روز شنبه. “آن را شروع نمی کند تا زمانی که برنامه شروع می شود. تعلیق در بازی بنابراین خط پایین این است که تا زمانی که این بازی ها می آیند هیئت مدیره که چه مدت تعلیق خود را در حال رفتن به گذشته است.”

آلمانی توافق 81-بازی تعلیق که شامل 18 بازی در خدمت پاییز گذشته. تا به حال در این فصل پیشرفت به طور معمول right-hander شده اند واجد شرایط برای بازگشت به بازی اکشن در ژوئن 5, یانکی ها’ 64 بازی اصلی مسابقه در برابر اشعه.

به این نکته MLB اعلام کرده است تنها دو هفته تاخیر از عمل و Red Sox جمهور سام کندی گفت: روز جمعه در یک کنفرانس تلفنی است که این طرح در حال حاضر تماس برای کسانی که دو هفته از بازی ها ساخته شود تا در پایان برنامه. با این وجود تقریبا هیچ کس معتقد است که تعویق خواهد بود محدود به دو هفته است. بازی باید لغو شود و این برنامه محدود. که به نوبه خود بیشتر خواهد شد محدود آلمان در مبارزات انتخاباتی.


Cashman گفت که یانکی ها گیر Gary Sanchez, که مبتلا به بیماری آنفولانزا در روز سه شنبه است “بهبود یافته است.” سانچز نیز تا به حال شده است در برخورد با یک بیمار بازگشت.


Yankees مدیر Aaron Boone گفت: در همان کنفرانس تلفنی که جورج M. Steinbrenner زمینه است که ادامه خواهد داد به میزبان تمام Yankees تیم به صورت رسمی تمرینات شده بود تمیز exhaustively دو بار در هفته گذشته با “سفید کننده-نوع اسپری” برای کاهش احتمال coronavirus مورد وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>