Coronavirus واکسن می تواند سال از حفاظت از دانشمندان می گویند

Coronavirus نیست جهش بسیار به سرعت به عنوان آن را — که بدان معنی است که یک واکسن به طور بالقوه می تواند ارائه سال از حفاظت با توجه به گزارش.

پیتر Thielen یک زیست شناس مولکولی با Johns Hopkins University Applied Physics Laboratory, گفت واشنگتن پست. که این گونه در حال حاضر در ایالات متحده تنها دیده می شود در حدود چهار تا 10 تغییرات ژنتیکی پس از شیوع بیماری در ووهان چین

“که تعداد نسبتا کمی از جهش برای پس از تصویب از طریق تعداد زیادی از مردم” Thielen گفت. “در این نقطه جهش نرخ ویروس نشان می دهد که این واکسن برای توسعه SARS-CoV-2 خواهد بود یک واکسن به جای یک واکسن جدید در هر سال مانند واکسن آنفولانزا.”

استنلی پرلمن یک virologist در دانشگاه آیووا به توافق رسیدند که این ویروس به نظر می رسد نسبتا پایدار در مقایسه با بیماری های دیگر.

“ویروس است و نه جهش قابل توجهی به هر میزان” پرلمن به این روزنامه گفت.

اما دیگر کارشناسان گفت که تنها زمان خواهد گفت که آیا این ویروس نیاز به یک بار ضربه برای حفاظت است که در مورد سرخک.

“فقط یک ‘بسیار بد’ فشار برای همه است. اگر آن را هنوز هم در اطراف یک سال است که ما ممکن است برخی از تنوع” بنیامین Neuman یک virologist با تگزاس A&M دانشگاه در تکسارکنا گفت واشنگتن پست.

Coronavirus تا به حال آلوده بیش از 436,000 مردم در سراسر جهان که از روز شنبه باعث حدود 20 ، 000 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>