Coronavirus بدتر برای NYC هتل از رکود 9/11 ترکیب اتحادیه می گوید

Coronavirus اپیدمی می تواند ویرانگر تر به اپل کسب و کار هتل از سال 1987 سقوط بازار سهام ، سپتامبر. تروریستی 11 و 2008 رکود همراه رئیس 40,000-عضو hotel اتحادیه کارگران گفت: پنج شنبه.

“این است که بدتر از همه کسانی که با هم قرار داده. 9/11 ناچیز بود نسبت به این” هتل و متل معاملات رییس شورای Peter Ward گفته نیویورک 1 در روز پنج شنبه. “هتل ها هرگز آغشته به زیر 60 درصد اشغال [پس از سپتامبر. 11] و … که تنها برای 20 روز. تاثير 9 /11 در صنعت هتل بسیار مختصر” بخش گفت.

“این” او افزود: “فقط خرد.”

یکی از شهر بزرگترین هتل 1,878-اتاق هیلتون Midtown تعطیل کرده است به طور کامل بخش گفت: محلی اخبار شبکه.

بخش پیش بینی شده است که تا آنجا که 95 درصد از صنعت هتل اتحادیه کارکنان می تواند گذاشته شود به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده — کاهش است که آمار پیشخدمت, پاک کننده مهندسین امنیت لابی کارمندان و کار دیگر انواع.

“وجود خواهد داشت و بسته شدن و فقط اخراج گسترده,” او گفت:, و اضافه کرد که او برای مذاکره با مدیریت هتل اجازه می دهد تا کارکنان خود را به استفاده از پرداخت در زمان خاموش برای کاهش ضربه مالی و به گسترش پوشش درمانی برای کارکنان.

“آنها صفر کنوانسیون کسب و کار, صفر تجاری کسب و کار مسافران و صفر گردشگران,” او گفت: با اشاره به نرخ اشغال از زیر ده درصد است. “آنها به سادگی به حال به شاتر درهای خود را,” او اضافه شده است. “شما حتی نمی توانید پرداخت صورتحساب برق.”

او گفت که او امیدوار است این هتل می توانید به طور موقت بازگشایی, برای جایگزین, استفاده, شاید, خدمت به عنوان سایت برای COVID-19 بيمار که قرار دادن برخی از کارکنان به کار می کنند.

عواقب آن می تواند زیاد برای این شهر خط پایین بخش هشدار داد.

“این دومین مالیات دهندگان به عنوان یک کسب و کار در شهر نیویورک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>