فاسد de Blasio اهدا کننده باید پرداخت پول بلافاصله می گوید اتحادیه او defrauded

فاسد شهردار, بیل د Blasio دهنده جونا Rechnitz قربانی خود موفقیت است.

محکوم موکل — که whined به یک قاضی او باید اجازه رایگان جلوتر از صدور حکم: بنابراین او می تواند با امثال کیم کارداشیان به منظور درام پول برای پرداخت تصحیح اتحادیه او bilked 19 میلیون دلار — بیشتر خمیر از او اجازه و باید فورا پرداخت آنها را به عقب اتحادیه می گوید در یک دادگاه جدید تشکیل پرونده.

اتحادیه وکلا خواسته یک قاضی فدرال در منهتن به Rechnitz مسئول $14.25 میلیون که هنوز به بازپرداخت اشاره به کالیفرنیا کت و شلوار مدنی است که در آن یک تاجر متهم Rechnitz از bilking او را از میلیون ها دلار در وام های ارائه شده توسط $400,000 بوگاتی ماشین ورزشی و میلیون ها دلار الماس در وثیقه.

Rechnitz محکوم شد در این اتحادیه طرح در سال گذشته همراه با سابق اصلاح افسران خیرخواه رئیس انجمن نورمن سیبروک و پرچین-حامی مالی موری Huberfeld و محکوم به 10 سال زندان. او جذاب تصمیم و به قید وثیقه آزاد شد.

این اتحادیه را جبران $4.75 میلیون دلار از پول به سرقت رفته بود که پرداخت شده توسط Huberfeld های پر متحده است.

اما آنها از ترس Huberfeld و سیبروک نمی خواهد بود قادر به پرداخت باقی مانده $14.25 میلیون, به طوری که آنها خواستار آن از Rechnitz.

“ما باور داریم که بر اساس آینده نگر خود را سرمایه گذاری کسب و کار او توانایی پرداخت پول بیشتر” رئيس جمهور اتحادیه الیاس Husamudeen در بیانیه ای گفت.

“ما اعضای امور مالی نباید برگزار شد تا دیگر هیچ” او اضافه شده است.

یک وکیل برای Rechnitz بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>