هزینه برش اخراج پیش رو برای رسوایی-گرفتار ولز فارگو تحلیلگر هشدار

رسوایی-گرفتار ولز فارگو جاده بهبودی طولانی خواهد بود و دردناک مشخص شده توسط هزینه-برش و بیشتر اخراج از اصل پیش بینی شده است.

به اندازه 10 درصد از بانک فعلی نیروی کار مواجه است حذف یک تحلیلگر هشدار داده است.

بحرانزده سان فرانسیسکو مبتنی بر قرض دهنده — چهارم کشور را به بزرگترین بانک توسط دارایی — در زمان اولین گام های جسورانه در عمده وصله پینه کردن در هفته گذشته اعلام تعمیرات اساسی از آن ساختار شرکت و گزارش خط. این می آید به عنوان چاه جستجوها برای رئیس جدید مدیریت ثروت یک واحد است که درهم برای تقویت روحیه و استخدام با جبران بسته است.

با وجود این فریب بزرگ پول ولز مشاور رتبه کاهش یافته است به 13,512 غوطه وری توسط 456 تا پایان سال گذشته است.

“ولز فارگو در ادامه به احساس اثرات منفی یک سری از رسوایی بیشتر قابل توجه جعلی حساب دهانه و جدیدترین کت و شلوار کلاس اقدام برای جبران خسارت معوق گفت:” اشلی Longabaugh یک تحلیلگر ارشد در Celent. “در مدیریت ثروت طرف سود خود را بسیار تغییر نکرده است پس از رسوایی در حالی که رقبای خود را دیده اند رشد دو رقمی.”

سابق چاه مشاور ژاک ابراهیم که در سمت چپ به شکل تاکوما واشنگتن-بر اساس سدی در مدیریت سرمایه در سال 2012 گفت: “شما نمی تواند پرداخت من به اندازه کافی برای رفتن به چاه. من فکر می کنم که کسب و کار خواهد شد در ترمینال کاهش تا زمانی که چیزی است که تغییرات عظیم.”

در همین حال سرمایه گذاران قرار داده توجه کنید.

“چرخش از ولز فارگو است به احتمال زیاد برای حداقل سه تا پنج سال. وجود دارد خیلی بهتر سرمایه گذاری است. فروش” گفت: دیک Bove بانک تحلیلگر در Odeon سرمایه گروه اخیر توجه داشته باشید.

Bove گفت: این پست که تا 20,000 چاه کارکنان — برخی از 10 درصد از مجموع آن تعداد سر — می تواند به اخراج بیش از چند سال آینده.

“این فقط در مورد شلیک به مردم اما در مورد خلاص شدن از مواضع” Bove گفت. “موضوع اصلی این است که چاه نگه داشته و با اضافه کردن کسب و کار, قلمرو بخش فیزیکی و امکانات و هرگز آن را در زمان یک نگاه نزدیک تر است — و این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

ولز فارگو تا به حال هیچ نظر خاص برای این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im