کشور افسانه چارلی Daniels ‘بسیار خوشحال’ با برنی Kerik عفو

کشور افسانه چارلی دانیلز “بسیار خوشحال” با رئیس جمهور تهمت را عفو سابق NYPD کمیسر برنی Kerik, او گفت:.

این “شیطان رفت به گرجستان” اواز خوان یکی از تعداد انگشت شماری از بالا مشخصات نام به تایید Kerik کامل عفو او پس از گناه التماس کرد در سال 2009 به تقلب مالیاتی و دروغ گفتن به مقامات کاخ سفید.

“او یک امریکایی بود و من خوشحال به تایید او گفت:” دانیلز. “من بسیار خوشحال با عفو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شامل Kerik, 64, در میان 10 دیگر محکومین که جملات او یا عفو و یا تبدیل سهشنبه — از جمله خوار سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و ادی DeBartolo جونیور, San Francisco 49ers مالک آورده است که این تیم پنج سوپر جام قهرمانی.

Kerik خدمت سه سال از چهار سال حبس قبل از او از زندان آزاد شد در مارس 2013.

دانیلز گفت: او ملاقات Kerik چند سال پیش زمانی که او را دعوت سابق پلیس بالا برای شرکت در Daniels’ سازمان خیریه برای کمک به جانبازان سفر صفحه اصلی پروژه است.

“ما دعوت او چند سال پیش به یک رویداد خیریه — و او’ انجام شده است آن را تا کنون و پس از من با او از زمان” Daniels گفت. “او بسیار خیریه, نوع, فرد — همیشه آماده به انجام هر کاری برای شما که او احتمالا می تواند.”

دانیلز گفت که او و دیگران در این سازمان همیشه نقل مکان کرد توسط Kerik سخنرانی در رویدادهای خیریه که در آن او خواهد ارائه یک بازگویی از پاسخ او به عنوان کمیسر پلیس به 9/11.

“او به ارمغان می آورد 9/11 خانه مثل هیچ کس من تا کنون شنیده ام آن را انجام دهد — چه اتفاقی افتاده است و جایی که او بود; ماموران او را از دست داده و چه صدمات خانواده رفت و از طریق … این کاملا فریبنده” Daniels گفت.

همراه با Daniels Kerik تا به حال حمایت از سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی که مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل خصوصی و همچنین ایران با تشکر. پیتر کینگ و فاکس نیوز صحبت سر Judge Andrew Napolitano و Geraldo ریورا.

“برنی است که در خدمت نیویورک و امریکا با تمایز” پادشاه توییتی. “بسیار مناسب عمل توسط POTUS.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>