خواننده کشور دانیل لی مارتین مرده یافت در میان کودکان سوء استفاده جنسی اتهامات

خواننده کشور دانیل لی مارتین خودکشی در فلوریدا به عنوان او مواجه کودکان سوء استفاده جنسی اتهامات در تنسی به گفته مقامات.

نمایندگان در Pasco شهرستان کلانتر دفتر یافت مارتین 54 با ظاهری خود وارد زخم گلوله در روز جمعه به عنوان آنها در تلاش برای خدمت به او چندین حکم ناشی از اتهامات سخنگو در کلانتر را به مردم گفت.

“مارتین پاسخ نمی دهند به تلاش برای ایجاد ارتباط با او” کلانتر شدهاند. “این [SWAT team] نامیده می شد به کمک به مارتین قبلا ساخته شده تهدید از آسیب در برابر خود و دیگران است. زمانی که نمایندگان ورود به محل اقامت آنها کشف مارتین متوفی از یک آشکار خود وارد زخم گلوله.”

مارتین دستگیر شد ماه گذشته پس از یک زن جزئی پلیس گفت مارتین اي در مقابل او و به او نشان داد تصاویر مستهجن در موارد متعدد وقتی که او در خانه اش تمپا بی تایمز گزارش داد.

نمایندگان در تلاش بودند به خدمت حکم که شامل سه فقره سوءاستفاده جنسی در یک جزئی; سه فقره از تشدید باتری جنسی; دو فقره ارتکاب تشدید جنسی باتری و یک تعداد از درخواست از جزئی به ارتکاب تجاوز به یک کودک با توجه به سخنگو.

این خواننده شده بود متهم به اقدامات مشابه قبل از: او مجرم شناخته شد در Williamson County دنیاست. در سال 2018 به اتهام که او تجاوز جنسی سه فرزند زیر سن 13 از 2014 تا ژانویه 2018 به Tennessean گزارش شده است. محاکمه او برنامه ریزی شده بود برای ماه آینده.

خواننده شروع به کار خود را در سال 1997, باز, برای ستاره مانند ویلی نلسون و Vince Gill. او منتشر شد آلبوم “همه که من هستم” در سال 2004 و به دنبال آن با “در راه من به شما” در سال 2007. او همچنین به نظر می رسد به عنوان یک میزبان در ورزشکار کانال را نشان می دهد “اخوان در خارج از منزل” و “پشت صحنه و backroads است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>