شهرستان در چین قفل کردن نگرانی بالقوه دوم coronavirus موج

یک شهرستان در مرکزی چین گزارش به اواسط اندازه مستند ترس از دوم coronavirus موج به پکن در تلاش است برای خروج از شیوع بیماری مرگبار و احیای اقتصاد آن است.

تقریبا 600,000 ساکنان در نزدیکی شهر ننجینگ در جیا شهرستان شد و گفت: برای ماندن در خانه به عنوان حکومت نظامی اقدامات به اثر رفت سه شنبه. این شهرستان واقع در استان هنان برخی از 500 مایلی جنوب پکن و فقط در شمال استان هوبی که در آن همه گیر سرچشمه در دسامبر 2019.

توجه در شهرستان میکروبلاگ حساب گفت: اجازه خاص مورد نیاز به ترک خانه و ساکنان باید درجه حرارت خود را گرفته و ملزم به پوشیدن ماسک و جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

علاوه بر این مردم تنها با اجازه خاص می تواند سفر به محل کار و اتومبیل های مجاز به رانده شود در روز متناوب تعریف شده توسط شماره پلاک.

“بهتر است برای آمدن به جیا شهرستان در حال حاضر” ناشناس رسمی با بخش حمل و نقل در دفتر روزنامه. “هیچ کس نمی تواند وارد کنید و یا ترک.”

کسب و کار در این منطقه تعطیل شده است, گذشته از خدمات درمانی و تامین کنندگان شرکت تدارکات و مواد غذایی. ساکنان محلی وانگ شیائو, 23, گفت اخبار, خروجی است که او آگاهانه در مورد اقدامات او ایجاد کرد در روز سه شنبه.

او گفت: ساکنان خواست شد توسط مقامات به انبار کردن مایحتاج روزانه و که هر خانواده می تواند تعیین یک نفر برای بازدید از فروشگاه مواد غذایی یک بار در هر دو روز.

“من نگران هستم چون خیلی نزدیک به من,” او گفت: از گزارش می دهد که این شهرستان را تایید کرد سه coronavirus موارد در روز یکشنبه. “بیمارستان است که تنها حدود 1.2 مایل از خانه من. من تا به حال هیچ ایده که وجود دارد مورد تأیید [آلودگی].”

این مستند می آید به چین کاهش COVID-19 موارد است. مقامات اعمال اقدامات سختگیرانه در ووهان که اولین موارد گزارش شده است و اولیه کانون همه گیر و دیگر شهرستانها در اولین هفته از وقوع.

میلیون ها مهر و موم شد خاموش در تلاش برای مهار این ویروس و تمام شهرستانها به طور کامل تعطیل به عنوان بخشی از مهار کردند.

پکن گرفته شده گرما بیش از اتهاماتی که آن گمراه جهان توسط هدفمند underreporting تعداد بیماران و مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در یک گزارش طبقه بندی شده به کاخ سفید, سه آژانس اطلاعاتی آمریکا این هفته گفت که چین سوابق coronavirus موارد ناقص بودند و فریبنده است.

یک گزارش سازمان ملل متحد منتشر شد شنبه ستایش چین های ژنتیکی توالی COVID-19 اما موفق به برجسته کردن آن نبود که گزارش اولین مورد تایید شده تا آن مجبور شد که مقامات می دانستم که در مورد این ویروس دو ماه قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>