زن و شوهر, مجبور, نوجوان دوچرخه سواران جاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, پرچم, پلیس می گویند

ایندیانا زن و شوهر منحرف ماشین خود را نسبت به دو پسر نوجوان که تا به حال طرفدار رئيس جمهور تهمت پرچم بر روی دوچرخه خود را — و گرفتار شده بودند پس از ارسال فیلم از حادثه حاضر با توجه به گزارش.

کیرن Perry-Jones, 23 و Cailyn Smith, 18, فیلم برداری خود را swerving خود شورلت مالیبو نسبت به 14 سال پسران به عنوان اگر آنها “می خواستم به آنها را با ضربه های خودرو” دادگاه پرونده گفت: با توجه به شمال ایندیانا بار.

آنها فریاد می زدند: ناسزاهای در نوجوانان و خواستار آنها “را که پایین کشیدن پرچم” — سرانجام ربودن یک دور از پسران و عمدا رانندگی بیش از آن ترک آن را پاره پاره, این گزارش می گوید.

“خانواده ترسم فقط خواهم خود را رئیس جمهور … آمریکا بزرگ نیست [expletive]” اسمیت می تواند شنیده شود گفت: در یک اسنپ چت تصویری پلیس می گویند که آنها به دست آمده با توجه به گزارش.

به اتهام حمله رخ داده در جولای 22, اما این تحقیقات به تعویق افتاد به هوبارت پلیس به دست آمده ویدئوها از Snapchat, این گزارش می گوید.

پری جونز و اسمیت متهم شدند پنج شنبه گذشته با دو فقره جنایت ارعاب و جنایی بی مبالاتی و همچنین سرقت کیفری و فساد است.

A Trump 2020 flag flies before a campaign rally for President Donald Trump.
AP

اسمیت در بازداشت اما پری جونز باقی مانده در شب جمعه, پلیس گفت:. آنلاین سوابق دادگاه نمی, لیست وکلای مدافع که می تواند صحبت می کنند از طرف هر کدام از آنها.

“این یک رویداد ناگوار که درگیر دو برادر ابراز حمایت خود را از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” سروان. جیمز گونزالس مقاله گفت.

“ما ساکنان در هوبارت باید قادر به بیان حمایت خود را از هر گونه وابستگی سیاسی و بدون ترس از هر گونه عوارض جانبی مراجعه کنید.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>