یک زن و شوهر فلوریدا در هیئت مدیره coronavirus زده Grand شاهزاده خانم کروز کشتی که شروع به پیاده کردن مسافران سواحل کالیفرنیا است تحت پیگرد کشتی اپراتور برای بیش از $1 میلیون — ادعا این شرکت فاقد پروتکل های غربالگری مناسب برای محافظت از آنها را از مرگبار اشکال.

رونالد و اوا Weissberger از Broward County, شکایت شاهزاده خانم کروز دریایی با خطوط با مسئولیت محدود یک واحد از کارناوال Corp. ادعا که این شرکت ناشی از آنها را پریشانی عاطفی و تروما به عنوان آنها از ترس ابتلا به آنفولانزا مانند بیماری است که بیمار دهها هزار نفر در سراسر جهان است.

این زن و شوهر که سوار کشتی Feb. 21 زمانی که آن رفتگان از سان فرانسیسکو گفت: مسافران تنها خواسته به “پر کردن یک تکه کاغذ تایید آنها نیست بیمار” قبل شبانه روزی — اما نمی شد بیشتر مورد سوال و یا نمایش حتی اگر دو نفر قبلی مسافران با آلوده شدند COVID-19.

“متهم شاهزاده خانم تصمیم به محل سود بیش از ایمنی آن از مسافران و خدمه و عمومی در ادامه فعالیت کسب و کار به طور معمول با وجود آگاهی از خطر واقعی از آسیب به شاکیان که پدر بزرگ و اساسی شرایط پزشکی” شکایت متهم شده است.

این زن ادعا کرد که هیچ کس در هیئت مدیره کشتی اطلاع داده شد که یک ایمیل به بیرون رفت و به قبلی مسافران Feb. 25 آنها آگاه از احتمال قرار گرفتن در معرض در هیئت مدیره با توجه به سی ان ان.

این Weissbergers گفت: آنها نمی خواهد که سوار کشتی اگر آنها اطلاع داده شد حق دور و یا می باید متحرك در هونولولو Feb. 26 اگر آنها مطلع شدند از خطر بعد.

کت و شلوار واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس را شامل نمی شود زن و شوهر سنین و یا خود را شناسایی شرایط پزشکی.

در یک بیانیه ارائه شده به سی ان ان, Princess Cruises گفته شده حساس به مشکلات COVID-19 شیوع باعث شده است که ما به مهمانان و خدمه.”

“پاسخ ما در طول این فرایند متمرکز شده که به خوبی از مهمانان و خدمه در درون پارامترهای اجباری در آمریکا توسط سازمان های دولتی درگیر و در حال تحول پزشکی درک درستی از این بیماری” بیانیه ای گفت:. “ما [باید] نه در خدمت شده است با هر گونه دعوی مربوط به این موضوع است و ما نمی خواهد اظهار نظر در هر انتظار دادخواهی.”

کشتی حمل 3,500 مردم شده بود و معطل ماندن حدود 10 کیلومتری شمال کالیفرنیا قبل از docking دوشنبه. حداقل 21 نفر سرنشین — 19 خدمه و دو مسافر — آلوده شده توسط virus.

اواخر بعد از ظهر 23 افرادی که نیاز حاد مراقبت های پزشکی گرفته شده ی شاهزاده کشتی لنگر انداخت در بندر اوکلند گفت: Shawn بوید سخنگوی کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس.

بیشتر مسافران را پیاده جمعه صبح آغاز و در ساعت 8 صبح به وقت محلی سی ان ان گزارش با استناد به یک اطلاعیه توسط کاپیتان کشتی جان هری اسمیت.

خط کروز است استرداد مسافران کامل قیمت سفر به علاوه سفر هوایی, هتل, حمل و نقل زمینی و پیش پرداخت ساحل گشت و گذار.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی