در میان coronavirus شیوع بیماری های مرغ عشق در چین مجموعه ای از قلب خود را در جشن روز ولنتاین در رمان راه.

در پکن افزایش یافت لیو, 18 فیلم “تایتانیک” به تنهایی و در بستر خود – اما به اشتراک گذاشته شده را مشاهده و با دوست پسر 60 مایل دور در Weiguang برنامه اجازه داده است که آنها را به چت جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

بعد آنها برنامه ریزی شده به بازی یک بازی آنلاین با امید برنده شدن در یک مجازی بالون هوای گرم سوار که خواهد از ویژگی های صحنه های عاشقانه از باران شهاب سنگ و auroras او گفت: خروجی.

این زن و شوهر در حال برنامه ریزی به صرف خود اولین روز ولنتاین با هم در پکن که در آن لیو می خواستم به جلو و یک مجموعه ای از حکاکی حلقه زن و شوهر او سفارش برای بعد.

اما کمال او که بازگشت به زادگاه خود را برای سال جدید قمری قادر به بازگشت بعد از روستای خود را قفل شده بود به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

و در حالی که Weiguang به آنها اجازه لذت بردن از فیلمهای عاشقانه تلنگر هم تجربه paled در مقایسه با یک فیلم واقعی تاریخ است.

“سینما دارای یک صفحه نمایش بزرگتر و بهتر محیط زیست و ما می توانیم نگه داشتن دست” لیو گفت: South China Morning Post.

لیو و دوست پسر او را در میان بسیاری از زوج ها مجبور به حرکت عاشقانه خود را آنلاین به عنوان آنها را از هم جدا قرنطینه تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است که به کشته شدن تقریبا 1,383 مردم و آلوده بیش از 64,000.

روز ولنتاین است که به طور گسترده ای مشهور در چین که در آن زوج ها به طور سنتی به گل و شکلات به یکدیگر و لذت بردن از فیلم خرما و شام شمع روشن برای این مناسبت است.

روز جمعه بالا روند هشتگ در کشور را در سایت های رسانه های اجتماعی Weibo شد #ولنتاین’sDay — با حدود 12 میلیون پست جمع آوری بیش از 5.5 میلیارد views.

خلاق, دو فاک, متوسل به تماس تصویری هر یک از دیگر در طول شام, ارسال هدیه از پول دیجیتال آواز خواندن با هم در محبوب برنامه کارائوکه Quanmin K Ge — و حتی پرواز هواپیماهای بدون سرنشین به خوش آمد می گوید هر یک از دیگر.

کوین لین, 21, از Wenzhou در استان ژجیانگ بود مجبور به لغو برنامه ای برای پیوستن به دوست دختر خود را در Hangzhou برای خرید و شام به عنوان سلامت وضعیت بدتر شده و خود را به مدرسه ترم به تعویق افتاد.

آنها تا به حال یک مجازی “دو تاریخ” با دوستان به بازی محبوب “به افتخار پادشاهان” بازی که در آن دو تیم از پنج بازیکن هر مبارزه با هر یک از دیگر.

“چهار نفر از ما را به همراه دیگر بازیکن تصادفی با تشکیل یک تیم” Lin گفت: اخبار سایت. “زمانی که ما بازی ما صحبت در گوشی در مورد استراتژی است. این بسیاری از سرگرم کننده است.”

و به جای شکلات یا گل Lin صرف معادل $18 – یک چهره محبوب در میان زوج ها برای صدایی مانند یک ضرب المثل به معنای “برای همیشه” در چینی برای خرید روز ولنتاین لباس به صورت دو شخصیت در بازی.

زوج های دیگر دستور داد هدیه آنلاین جلوتر از زمان به طوری که آنها را در رسیدن به عزیزان خود را در زمان.

جستجوها برای, ماسک, عینک و دستمال مرطوب ضدعفونی کننده نشو و نما در برنامه تحویل Meituan که در آن وجود دارد کاملا چند” درخواست برای سفارشات با پیام های عاشقانه. اگر چه بیشتر سنتی هدیه شکلات باقی مانده, محبوب, مردم دستور داد آن بیشتر آنلاین.

در ضمن Pornhub را از دست ندهید این فرصت را به مردم هدف cooped در خانه.

روز جمعه بزرگترین بالغ ویدئو, وب سایت که مسدود شده در کشور است اما می توان از طریق شبکه های خصوصی مجازی — ویژه پیشنهاد ویژه در چین به صورت رایگان دسترسی به محتوای حق بیمه برای روز ولنتاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی