به عنوان منهتن منصفه عمدی بیش از مایکل Avenatti و اتهام او تلاش برای گرفتن نایک از میلیون ها دلاریک تاریخ دادگاه تعیین شد برای او در یکی دیگر از انتظار کیفری ماده پنج شنبه به اتهام وی از سوی مامورین او را به سرقت برده از, ستاره فیلم Stormy Daniels.

کالیفرنیا وکیل — که به زودی می تواند راه رفتن رایگان اگر منصفه پیدا کردن او را از اتهام دو فقره اقدام به اخاذی و یک تعداد از خدمات صادقانه تقلب در نایک مورد را به صورت یک محاکمه جدید مارس 21 بر اتهامات او به سرقت برده 300.000 دلار از مشتری سابق و جعل امضای او.

محاکمه تاریخ برنامه ریزی شده بود در همان زمان قاضی پل Gardephe شد شاخص منصفه به عمد در مورد اخاذی.

دادستان فدرال ادعا Avenatti منحرف وجوه حاصل از Daniels’ خاطرات “افشای کامل” و استفاده از پول نقد به پرداخت برای هزینه های شخصی از جمله پرداخت اجاره در یک, فراری, هتل ها و بلیط هواپیما و, وعده های غذایی, خدمات ماشین و تمیز کردن و خشک.

این فتنه وکیل که گل رز به شهرت نمایندگی Daniels بیش ادعا می کند او تا به حال قبل از کاخ سفید در امور با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا استفاده نقدی از “منبع دیگری” به Daniels نیمی از پول او را به سرقت برده دادستان قبلا گفته.

گذشته از این در انتظار نایک و Daniels موارد Avenatti همچنین چهره اتهامات جنایی در کالیفرنیا به اتهام سرقت از مشتریان دیگر.

او را حفظ بی گناهی خود را در همه موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su