فرصت طلب مجلس امیدوار به استفاده از یک بحث حاکم است که دست کشیدن 20 داستان از یک دختر تقریبا کامل فوقانی سمت غرب محل سکونت شیپور به برش ساختمان دیگری در Midtown را به اندازه.

“ما در حال رفتن به یک فایل حرکت به [re]استدلال می کنند بر این اساس” گفت: عضو شورای بن Kallos (D-منهتن) که نشان دهنده یک راه باریک از Midtown و شرق فوقانی جانبی.

این نماینده مجلس هدف است 847-پا مداد نازک آسمان خراش در حال ساخت در 430 شرق 58 خیابان است که او می خواهم برای دیدن که فقط 400 ،

در حال حاضر توسعه دهنده گاما املاک و مستغلات برنامه شامل 121 گران واحد در 65-ساختار داستان. شرکت نمی بازگشت تماس های مکرر از این پست و به دنبال دهید.

دو ساختمان در طرف مقابل از منهتن در اصل ساخته شده بسیار بالا بود چرا که آنها موفق به جلوگیری از ارتفاع مقررات پس از تصویب هر دو پروژه زمین شکست.

منهتن دیوان عدالت فرانک پری nixed معافیت اعطا شده به سمت غرب بالا پروژه 200 آمستردام خیابان توسط هیئت استانداردهای تجدید نظر در روز پنج شنبه و حکومت آن باید مطابق با منطقه سنتی منطقه بندی.

Kallos امیدوار است که پری تصمیم گیری خواهد شد و مقدمات لازم برای سرنگونی مشابه معافیت اعطا شده به Midtown East پروژه توسط تنظیم کننده اجازه می دهد که برج به سمت بالا افزایش می یابد با وجود این محله اعمال محدودیت های جدید در اندازه ساختمان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ساخت و ساز.

“ما با تکیه بر قوه قضائیه برای اجرای قانون حتی اگر بخش ساختمان و یا توسعه دهندگان فکر نمی کنم این امر به آنها” Kallos گفت.

ضمنا توسعه دهندگان از 55-story, Upper West Side پروژه در نزدیکی شرمن مربع دوباره قول داد به درخواست تجدید نظر پری نماز جمعه به عنوان مخالفان خود را — از جمله منهتن قصبه جمهور گیل آبجو کنگره جری Nadler و محلی Councilwoman هلن روزنتال — جشن گرفتند.

نمایندگان برای شرکت SJP خواص معتقد به قضاوت نامناسب و عطف به ماسبق کاربردی پیش نویس بخش ساختمان یادداشت که آن را مشکل تر برای سازندگان به جمع آوری مورد نیاز تهویه حقوق برای ساخت آسمان خراش ها.

“هیئت استاندارد و تجدید نظر می گوید:” این تا کنون به تصویب رسید گفت:” اسکات واحد فروش این است که نمایندگی شرکت است. “هیچ مدرکی وجود ندارد در هر نقطه که این پیش نویس بولتن بود که تا کنون اتخاذ شده توسط ساختمان های گروه است و بر خلاف 40 سال سابقه.”

املاک و مستغلات منابع گفت: پست حاکم خواهد پرتاب آچار به SJP توانایی فروش ساختمان قیمت آپارتمانهای — the 42nd داستان آپارتمان که از دهانه کل طبقه است که قیمت 21 میلیون دلار — در حالی که نبرد قانونی همچنان ادامه دارد.

“این است که یک ساختمان زیبا با منظره زیبا و خریداران بسیار ناراحت هستند. آنها عاشق این ساختمان است. خیلی زود است که بدانند که آیا آنها را مجبور به لغو قرارداد خود گفت:” یک کارگزار است که repped مشتریان که در حال خرید در ساختمان است.

اما فوقانی غرب Siders جشن پیروزی امید این امر به طور چشمگیری کوچک یک ساختمان آنها نمی خواهند در وهله اول.

“این کاملا خارج از مقیاس برای فوقانی سمت غرب. قسمت فوقانی سمت غرب محله” گفت: باربارا برنارد یک زن 67 ساله بازنشسته که زندگی در اطراف گوشه. “این هنوز یک محله از خانواده ها آن را در یک محله برای میلیاردرهای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im