دستور دادگاه تسلا برای جلوگیری از سفت کردن درختان در آلمانی کارخانه سایت

یک دادگاه دستور داد تسلا این هفته برای جلوگیری از سفت کردن درختان در یک قطعه زمین که در آن این شرکت قصد دارد به ساخت خود کارخانه.

عالی اداری دادگاه برلین-براندنبورگ گفت: برقی-ماشین ساز جمعه است که باید آن را جلوگیری از پاکسازی جنگل زمین در نزدیکی برلین تا زمانی که آن را می شنود یک درخواست تجدید نظر از نگرانی فعالان زیست محیطی.

دولت و محیط زیست اتاق داده بود Elon Musk مدیر عامل شرکت اجازه به حذف درختان از 92 هکتار زمین در سایت. اما دادگاه در بیانیه ای گفت که آن را به حال برای جلوگیری تسلا از اقدام به این دلیل که کار می توانست به پایان رسید و در سه روز آینده.

که می توانست مانع از دادگاه از حکم شکایت آورده شده توسط Gruene Liga, Brandenburg, یا, سبز, لیگ براندنبورگ که استدلال کرد که تسلا به اصطلاح Gigafactory می تواند منجر به آلودگی آب آشامیدنی در این منطقه است.

“نباید فرض کرد که این حرکت به دنبال حمایت قانونی به ارمغان سبز لیگ فاقد هر گونه شانس موفقیت” دادگاه گفت: در آن بیانیه است.

A Tesla car stands next to logs stacked on land cleared of trees at the site of the new Tesla Gigafactory.
یک تسلا ماشین می ایستد کنار سیاهههای مربوط انباشته در زمین پاک از درختان در محل جدید تسلا Gigafactory.گتی ایماژ

تسلا متعهد شده است برای رسیدگی به نگرانی های زیست محیطی است که پدید آمده از دره سیلیکون مبتنی بر شرکت اعلام کرد قصد دارد برای تولید آلمان در ماه نوامبر. این خودروساز قصد دارد به کاشت مجدد یک قطعه زمین سه برابر اندازه آن کارخانه طرح با ترکیبی از درختان بومی و با توجه به وب سایت خود را.

“ما همچنین در حال کار برای اطمینان از مقدار زیادی از آب آشامیدنی از طریق صرفه جویی در آب اقدامات در کارخانه و همچنین به عنوان یک راه حل ساختاری و برای جامعه در میان مدت” تسلا می گوید در یک صفحه ترسیم کارخانه خود را در نظر دارد.

زیست محیطی تظاهرات نه تنها مانع تسلا مواجه شده است و در حال توسعه برلین-منطقه کارخانه. مقامات آلمانی نشان داد در ماه گذشته که 187 پوند از جنگ جهانی دوم مهمات کشف شده در این سایت. تسلا نیز وعده داده شده به نقل مکان مستعمرات از خفاش ساخته شده است که جنگل طرح خانه خود را با توجه به وال استریت ژورنال.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im