کابوی ستاره تراویس فردریک بازنشسته در 29: ‘من مواجه مبارزه’

تراویس فردریک گفت: او فکر کرد که او به خوبی در مرکز دالاس کابوی ها پس از بازگشت از یک عصب اختلال است که در کنار او برای یک فصل کامل.

2016 تمام نرم افزار روشن ساخته است دوشنبه آن را به اندازه کافی خوب نیست.

فردریک بازنشسته از NFL در 29 و گفت “دیگر نمی تواند انجام دهد در بالاترین سطح” حتی اگر او رفت و به او پنجم Pro کاسه در فصل تنها پس از دوره نقاهت بعد از Guillian-Barre syndrome.

“هر روز با آن مواجه شدم در یک مبارزه: من دیگر نمی تواند انجام دهد در بالاترین سطح” فردریک نوشت: در بیانیه ای که در توییتر منتشر شد و با این تیم است. “بازی ‘خوب’ است نه آنچه که من انتظار دارم از خودم و نه آنچه که هم تیمی های من سزاوار است. از آنجا که این, من می دانم که روز من به عنوان یک بازیکن فوتبال در حال انجام است.”

انتخاب در دور اول هفت سال پیش فردریک از دست رفته همه 2018 و پس از اخذ مبتلا به این بیماری خود ایمنی در اردوگاه های آموزشی.

به گفته موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی گيلن باره باعث می شود بدن برای حمله به شبکه ای از اعصاب اطراف مغز و نخاع است. اکثر مردم بعد از بهبود از حتی شدید ترین موارد است که می تواند شامل فلج موقت اما برخی همچنان به برخی از درجه ای از ضعف با توجه به موسسه.

Travis Frederick
تراویس فردریکAP

فردریک خواسته شد اغلب چگونه او احساس و چگونه او فکر کرد که او در حال بازی در طول یک فصل است که آغاز شده و با انتظارات بالا برای کابوی ها به پایان رسید اما بدون سفر به پلی آف. سابق ویسکانسین بازیکن پاسخ همیشه شادمان از جمله طول نهایی خود را در جلسه با خبرنگاران پس از پایان فصل به پایان رسید.

پاسخ نهایی چیزی متفاوت بود و برگ یک خلاء بزرگ در وسط خط حمله. کابوی ها سرمایه گذاری کرده اند به شدت وجود دارد با پیش نویس میدارد و پس از آن قرارداد برای یک دهه.

فردریک بود میان سه دور اول انتخاب و در طول چهار سال و همه آنها را امضا سودآور دوم می پردازد. راست گارد زاک مارتین ساخته شده است که طرفدار کاسه در تمام شش فصل خود را و سمت چپ مقابله با Tyron اسمیت هفت بار نرم افزار کاسه.

وجود دارد چهار سال باقی مانده در $55 میلیون فرمت فردریک امضا در طول پیش فصل در سال 2016.

“او توانایی رهبری تولید و هوش قرار داده و او را در بالای سطح داخلی linemen توهین آمیز در لیگ ما برای سال های بسیاری از” کابوی ها صاحب جری جونز گفت.

“در اوج موفقیت خود را حرفه خود در این زمینه تنها بیش از یک صفحه نمایش نادر از شجاعت و عزم و اراده در غلبه بر یک بیماری تهدید کننده زندگی و بازگشت به بازی — یک چالش است که تنها می تواند از تکمیل توسط یک فرد با نادر سطح پشتکار و قدرت است.”

فردریک متاهل با دو فرزند جوان و گفت: Guillian-Barre تشخیص باعث شد او را به تجدید نظر در اولویت های خود را.

“من صرف مقدار زیادی از آن سال هر دو تفکر در مورد گذشته و آینده” فردریک گفت. “من متوجه شدم که چگونه خوش شانس من بود به بازی یک بازی برای یک زندگی. من متوجه شدم که چگونه خوش شانس بودم به دوستان و تبدیل به تیمی با برخی از بزرگ مردان است. بیشتر از همه من متوجه اهمیت خانواده من و من چقدر می خواهند به وجود داشته باشد برای خود قله ها و دره ها به عنوان آنها را برای من.”

فردریک تا به حال از دست رفته یک بازی در پنج فصل NFL زمانی که او در زمان دور از اردوگاه های آموزشی در کالیفرنیا در سال 2018 به دلیل احساسات او گفته شد شبیه به نیش خود را در گردن و شانه ها.

هنگامی که او بازگشت به اردوگاه فردریک به خبرنگاران گفت: او بررسی OK با پزشکان در کالیفرنیا است. پس از مدت فردریک دیدم بیشتر پزشکان در منطقه دالاس و دریافت تشخیص است.

فردریک گفت: سال بازی نیست او را مجبور به در نظر گرفتن زندگی بعد از فوتبال است. او گفت که او می دانست که چگونه بازیکنان می ترسید لحظه ای که آنها دیگر نمی تواند چیزی را که مصرف کرده بود و آنها را برای 20 سال است.

“پس از ماه از تفکر من نه تنها پذیرفته شده است که لحظه ای اما من هم جای تعجب خودم استقبال لحظه” فردریک گفت. “من آماده برای مرحله بعدی زندگی من است. اما رقیب من نمی خواهد بپذیرد بیرون رفتن بدون بازگشت به میدان است.”

جانباز جو Looney آغاز شده و تمام 16 بازی و دو بازی حذفی در فردریک محل دو سال پیش و اخیرا امضا شده با کابوی ها.

کانر مک گاورن سوم-انتخاب دور در سال گذشته که از دست رفته فصل با سینه ای آسیب, بازی های برگزار شده مرکز به عنوان یک دانشجوی سال دوم در پن استیت قبل از بازی همه به جز یک بازی در گارد خود را در طول فصل نهایی به عنوان یک تازه وارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>