کارت اعتباری سن است که اغلب در نظر گرفته شود — حتی اگر آن را بسته شده است

عزیز جان: جف ریچاردسون در اینجا از VantageScore.

من فکر کردم من می خواهم به طور خلاصه اشاره می کنند که ما مدل آن را در بسیاری از موارد در نظر گرفتن سابقه اعتباری و سن بسته حساب کارت اعتباری. همانطور که با بسیاری از چیزها بستگی دارد چه چیز دیگری ساکن در یک فرد پرونده اعتباری.

اما این درست نیست که با این سن بسته حساب کارت اعتباری در نظر گرفته نشده است جهانی. من در ارتباط با تد Rossman [از CreditCards.com که نقل شد در ستون] و او را درک نکات دقیق وظریف.

عزیز جف: با تشکر برای روشن شدن.

پس VantageScore یکی از سازمان های پیشرو است که به مردم نمره اعتباری خود را, من حدس می زنم شما می دانم.

خوانندگان: من قصد دارم به ترک نانو سمعک سادگی باز برای چند روز. اما در حال حاضر وجود دارد بیش از 800 نفر که درخواست یک جفت از دستگاه های.

در اینجا دوباره, قوانین: اگر شما نیاز به سمعک و نمی توانیم آنها را به ما بگویید داستان خود را در یک ایمیل به [email protected] درخواست مهلت مارس 18.

نمایندگان از نانو تصمیم می گیرید که می شود این دستگاه بر اساس نیاز و عدم توانایی خرید آنها را برای خودتان.

لطفا از ارسال ایمیل به آن آدرس تنها. آیا ایمیل من. همین حالا با من تماس بگیرید. به من ارسال یک نامه. من نمی خواهد به جلو خود را درخواست.

شما می دانید که به زودی برندگان خوش شانس نانو سمعک. این شرکت را تنها به اطلاع افرادی که برنده.

موفق باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>