کردیت سوئیس مدیر عامل Tidjane تیام پله در میان آیات است که بانک سوئیس جاسوسی دو مدیران سابق این شرکت در روز جمعه گفت.

تیام که در پیوست این بانک در سال 2015 خواهد استعفا Feb. 14 و جایگزین توماس Gottstein کنونی مدیر عامل شرکت کردیت سوئیس عملیات این بانک گفت.

این shakeup می آید در میان رسوایی جاسوسی که roiled سوئیس دومین بانک. کردیت سوئیس را متهم سابق افسر ارشد عامل Pierre-Olivier Bouee از سازماندهی عملیات جاسوسی است که هدف یک جفت سابق honchos.

تیام, 57 نگهداری جمعه که او تا به حال هیچ دانش” از این طرح بازتاب بانک یافته های قبلی که وجود دارد هیچ نشانه ای او درگیر شد.

“این بدون شک آشفته کردیت سوئیس و ناشی از اضطراب و صدمه دیده” تیام در بیانیه ای گفت. “من متاسفم که این اتفاق افتاده و باید آن را هرگز جای گرفته اند.”

کردیت سوئیس را ما در لیست سهام کاهش یافته و 2.6 درصد در اخبار تیام خروج به $12.76 در premarket تجارت از 7:08 صبح

Thomas Gottstein
توماس GottsteinAP

تیام خروج این گزارش به دنبال یک جنگ داخلی بین مدیر عامل و Urs Rohner رئیس کردیت سوئیس هیئت مدیره. هیئت مدیره حمایت Rohner جمعه برای تکمیل مدت خود را و ماندن در راس تا مارس سال 2021 با توجه به انتشار اخبار.

Bouee استعفا داد و در ماه اکتبر پس از کردیت سوئیس در بر داشت او کارگردانی یک عملیات جاسوسی علیه سابق مدیریت ثروت رئیس اقبال خان که در سمت چپ این بانک برای پیوستن به رقیب خود UBS. کردیت سوئیس و سپس بستری در ماه دسامبر که Bouee همچنین دستور داد نظارت سابق منابع انسانی رئیس پیتر Goerke در فوریه 2019. سوئیس مالی استاد راهنما در حال انجام خود پروب از رسوایی جاسوسی.

متولد در ساحل عاج و تحصیل در فرانسه نخبگان Ecole Polytechnique دانشگاه تیام شد کردیت سوئیس اولین آفریقایی-متولد اجرایی زمانی که او به عضویت این بانک پس از خدمت به عنوان مدیر عامل به انگلیسی, شرکت بیمه عمر مشخصاتش. او در میان حدود دو دوجین از رهبران کسب و کار که dined با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است.

تیام گفت: او افتخار تبدیل بانک در سراسر طول تصدی خود. او به طور خاص تبلیغ رشد ثروت خود را بازوی مدیریت و reinvigoration خود را در بازارهای جهانی کسب و کار.

“این است که به اعتبار خود را که کردیت سوئیس ایستاده است بر روی یک پایه محکم و بازگشت با موفقیت به سود” Rohner در بیانیه ای گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de