Coronavirus نمی تواند متوقف سوپراستار فوتبال کریستیانو رونالدو از تبریک طرفداران خود را — حتی اگر آنها وجود دارد.

جهان معروف ترین بازیکن وانمود به خوش آمد می گوید نامرئی توسط حامیان pantomiming بالا و سپاس به عنوان او وارد شدند در آخرین بازی بود که در حال بازی در پشت درهای بسته به دلیل رمان coronavirus ویرانگر ایتالیا.

پرتغال ستاره — اولین کسی که برای رسیدن به 200 میلیون followers on Instagram — معمولا غرق با ستایش جمعیت زمانی که او می رسد برای بازی با تیم باشگاهی ایتالیا یوونتوس است.

با هیچ کدام وجود دارد به دلیل قفل کردن 35 ساله ورزشکار دیده می شد در یک ویدیو خنده دار کلیپ تظاهر به پیاده روی پایین خط دادن هفت-سپاس به هیچ یک از شکستن را به یک غول پوزخند در پایان.

او بعد از آن نیز تحسین به هر گوشه ای از خالی ورزشگاه تورین به عنوان اگر در حال تشویق هواداران در طول بازی که دیدم یوونتوس ضرب و شتم کلید سری رقبای اینتر میلان 2-0.

ایتالیا ضربه سخت شده توسط coronavirus با بیش از 7000 مورد تأیید و حداقل 366 مرگ و میر. تمام رویدادهای ورزشی مهم از جمله بالا پرواز Serie A, فوتبال بازی ها دستور داده شده است به توان بدون طرفداران برای یک ماه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از اروپا بدترین شیوع ویروس.

برخی از آنها خواستار حتی شدیدتر اقدامات با فوتبالیست’ Association جمهور دامیانو Tommasi این استدلال که “توقف فوتبال است مفید ترین چیز برای کشور ما در حال حاضر است.”

“این تیم به تشویق در حال بازی در بیمارستان و در اتاق اورژانس” Tommasi اصرار داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا, گابریل Gravina خودداری کرده است برای رد کردن تعلیق لیگ فوتبال اگر یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im