منتقدان می گویند BQE مطالعه $از 245.000 تلف بیش Corey Johnson فشار برای شهردار

شورای شهر تصمیم به مالیات دهندگان پوسته $از 245.000 در مهندسی مشاور به منظور توسعه یک چشم انداز جدید برای رفع یک رو به وخامت کشش از بروکلین و کوئینز بزرگراه شد یک اتلاف پول سوخت توسط سخنران Corey Johnson جاه طلبی برای تبدیل شدن به شهردار منتقدان می گویند.

برخی از شهرستان سالن خودی و بروکلین مقامات منتخب گفت: پست است که یافته های منتشر شده در هفته گذشته توسط بین المللی مهندسی غول Arup آخرین دست انداز در جاده ها برای 1.5-کشش مایل از BQE در حال اجرا در امتداد بروکلین اسکله.

آنها می گویند Arup 60 صفحه گزارش که تحت فشار قرار دادند توسط جانسون شامل بسیاری از همان یافته های ساخته شده نزدیک به یک ماه پیش از آن توسط یک متخصص پنل شهردار, بیل د Blasio شنود گذاشته به طور مستقل ارزیابی BQE آینده – با یک استثنا.

Arup راه حل هایی را شامل صرف 11 میلیارد دلار به پاره کردن بخشی از BQE و جایگزین کردن آن با یک 3-مسیر-تونل طولانی در حال اجرا از Gowanus کانال به بدفورد خیابان در جنوب ویلیامزبرگ.

نه یک عضو شورا از جمله جانسون — ابراز حمایت از ساخت یک تونل. آن را یک ایده دولت های مختلف شهرستان و رهبران جامعه باید قبلا تن به تن از ساکنان در اشکال مختلف در طول سه دهه گذشته و اخیرا در سال 2010.

“به جای هدر رفتن همه وقت و مالیات دهندگان دلار در یک گزارش است که بسیاری از همان یافته ها به عنوان شهردار پانل — به جز برای یک پروژه تونل هیچ عضو شورا می خواهد به تایید — سخنران و شورای شهر باید قرار داده و سیاست را کنار گذاشته و همکاری با این پنل گفت:” خودی.

“اما که شده منطقی عمل خوب دولت و این سخت است برای انجام زمانی که مردم در حال فکر کردن در مورد خود را به آرمان های سیاسی اولین و مهمترین.”

هر دو جانسون و حسابرسی اسکات استرینگر دیگر 2021 شهرداری امیدوار شروع به تقلا برای توسعه راه حل های مستقل برای رفع BQE مدت کوتاهی پس از شهرستان مقامات حمل و نقل در سال 2018 منتشر شد یک برنامه بود که کاملا مخالف توسط ساکنان در ارتفاعات بروکلین و دیگر در نزدیکی محله با طول انتخابات ،

شهر برنامه ریزی که شده است از آنجایی که اوراق با نام برای بسته شدن معشوق بروکلین ارتفاعات تفرجگاه برای شش سال و ساختمان موقت بزرگراه بالای آن است.

Stringer دفتر را خانه خود مطالعه و در ماه مارس گذشته منتشر شده یافته های تماس برای تبدیل بخشی از BQE به یک پارک و محدود کردن ترافیک به کامیون.

د Blasio منصوب خود BQE پنل در ماه آوریل یک روز قبل از جانسون اعلام کرد که او برنامه ریزی شده را در یک مشاور. شورای استخدام Arup در ماه اوت است.

یکی بروکلین انتخاب رسمی به نام Arup مطالعه “غیر ضروری” ادعا جانسون “با انگیزه های سیاسی به قرار دادن طرح خود برای نشان دادن استقلال خود از شهردار پنل.”

جانسون شدیدا در دفاع از تصمیم شورا برای استخدام Arup و گفت: “در نهایت ما هستند که تصویب این چند میلیارد دلار پروژه, بنابراین این امر می تواند غیر مسئولانه از ما نه به طور مستقل و جامع تجزیه و تحلیل به کاوش در رقابت قصد دارد.”

“شما می توانید تصمیم گیری مثل این بدون تمام حقایق و این تنها راه ما می تواند آنها را دریافت کنید,” او گفت:.

علاوه بر مخالفت با طرح شهر به طور موقت تعطیل تفرجگاه هر دو Arup و شهردار پنل توافق در بسیاری از چیزها است. این شامل که شهر را باید فوری و کوتاه مدت رفع به تحمل زمان برای یک راه حل دائمی به نظارت و در عین حال-به-می شود-ایجاد شبه دولت نهاد.

ترنت Lethco یک Arup اصلی با افتخار به این پست که خود در شرکت مورد مطالعه در دراز مدت راه حل — از جمله تونل طرح — در حالی که پنل نیست.

“که بزرگ یاس برای همه. ما انتظار می رود آنها را به پیشنهاد راه حل” گفت: Lethco.

این Arup اصلی اهدا $250 به جانسون کمپین صندوق در ماه نوامبر گذشته – حداکثر مقدار سخنران وعده داده است به قبول هر اهدا کننده. اهدای انتظار می رود را در یکی دیگر از $2,000 برای جانسون از طریق این شهر 8-1 عمومی مطابق برنامه صندوق.

کارلو Scisurra که به ریاست شهردار پانل اخراج برگشت و گفت: “انتظار زمانی که خصوصی شرکت مشاوره پرداخت شده است حدود 250.000 دلار است که آنها یک راه حل روشن و برنامه ریزی.”

“این بسیار خوب است که Arup توافق با بسیاری از توصیه های پنل که ما منتشر شد و چند هفته قبل از انتشار [Arup را] گزارش” اضافه شده Scisurra رئیس جمهور از نیویورک ساختمان کنگره. “ما پنل صرفا داوطلبانه و آمد تا با پاسخ فوری به بحران که بسیاری از شهردار اتخاذ کرده است — و همچنین به عنوان راه حل های دراز مدت.”

پانل توصیه های شامل کاهش Robert Moses-عصر – بزرگراه که باز در سال 1954 و حمل مورد 153,000 وسایل نقلیه یک روز از شش خط به چهار برای کمک به کاهش ترافیک است. در حالی که بسیاری از اعضای شورا را که رویکرد de Blasio را رد کرد که پیشنهاد.

هر دو عضو شورای استفان لوین که نشان دهنده Brooklyn Heights و دیگر محله در امتداد بزرگراه و راشل Weinberger منطقه ای طرح ارتباط ستایش جانسون برای استخدام Arup گفت: مطالعه لازم برای پیدا کردن بهترین گزینه برای رفع این بزرگراه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر