فورت لادردیل فلوریدا. — ریگال شاهزاده خانم کروز کشتی کشیده به فلوریدا پورت اواخر یکشنبه شب پس از دیدار فلوریدا ساحل برای ساعت در حالی که در انتظار نتایج برای دو نفر از اعضای خدمه که در نهایت آزمایش منفی برای کوروناویروس.

ریگال شاهزاده خانم در اصل به لنگر انداخت صبح روز یکشنبه در پورت های باتلاقی اما به جای صرف بیشتر از روز قایقرانی بالا و پایین ساحل. گارد ساحلی تحویل تست کیت به ریگال شاهزاده خانم و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور “بدون بادبان سفارش” برای کشتی.

خدمه در سوال بود انتقال بیش از دو هفته پیش از شاهزاده بزرگ کشتی کروز در کالیفرنیا که در آن نزدیک به دو دوجین در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 19 خدمه با توجه به شاهزاده Cruises. خط کروز در بیانیه ای گفت در اوایل یکشنبه که خدمه از شاهوار شاهزاده خانم نباید یک خطر برای هر کسی که در هیئت مدیره زیرا آنها نمی نمایشگاه علائم تنفسی سازگار با COVID-19 و فراتر از توصیه 14 روز دوره کمون ویروس.

یک پورت از باتلاقی سخنگوی الن کندی گفت: بعد از یکشنبه که CDC پاک کرده بود کشتی وارد بندر. او به آسوشیتد پرس از طریق ایمیل که کشتی خواهد بود متصل و در یک ترمینال کروز در بندر در حدود 10 p. m. روز شنبه.

یک شاهزاده Cruises بیانیه صادر شده در اوایل روز شنبه گفت: CDC صادر ترخیص کالا از گمرک پس از آزمون نتایج برگشتم منفی است.

پس از کشتی لنگر انداخت مسافران ایستاده در بالکن خود را به عنوان آنها منتظر به پیاده به South Florida Sun Sentinel گزارش از صحنه. اولین مسافران بودند و اجازه دهید حدود یک ساعت پس از کشتی کشیده به پورت.

“خدمه فوق العاده بود” الیزابت Goetsch از ویسکانسین گفت: Fort Lauderdale کاغذ. “من واقعا نگران در مورد مسائل مربوط به سلامت چرا که آنها ما را تشویق و آنها آرام ما.”

پنی وان از مینه سوتا بود در اولین کروز و تکرار ستایش برای “فوق العاده” اعضای هیات گفت: آنها به طور مداوم تمیز کردن و “ساخت ما شستن دست ما تمام وقت.”

مهمانان نیاز به اتاق های هتل ها اجازه داده می شود به reboard کشتی برای شب, در این بیانیه گفت و جبران خسارت برای “هزینه های غیر منتظره” در نظر گرفته بود در یک مورد به مورد و بر اساس.

غرفه یک روز پس از فرمانداری تایید کرد که دو نفر که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس اند و در دولت اول مرگ و میر در ساحل شرقی نسبت به شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا

هلن آگور Ferre سخنگوی فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis, تایید مرگ در توییتر نوشتن افراد بودند در 70s و تا به حال سفر خارج از کشور.

DeSantis ملاقات با معاون رئیس جمهور مایک پنس سناتور مارکو روبیو و ریک اسکات و سر از خط کروز صنعت در روز شنبه به تدبیر راه های بهتر برای خطوط کروز برای مقابله با شیوع. خط کروز سر توافق برای افزایش ورود و خروج نمایش و ایجاد کشتی برای تست ویروس همراه با قرنطینه استانداردهای ایجاد شده توسط CDC.

صنعت خواسته شده بود به تدبیر و صندوق یک طرح جدید در مورد چگونگی حمل و نقل هر گونه مسافران کروز که قرارداد این بیماری است. برخی از پروتکل جدید بود و انتظار می رود برای شروع در نظر گرفتن اثر اوایل این هفته.

خطوط کروز “نیاز به اقدام به مطمئن شوید که آنها در حال نگه داشتن مسافران خود را امن و پایان ندارد تا با قرار دادن خنثیسازی بار در فدرال منابع” DeSantis گفت.

روز یکشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر مشاوره در برابر سفر در کشتی های کروز به خصوص برای مسافران با شرایط بهداشتی اساسی. در این بیانیه گفت: CDC اشاره به “افزایش خطر ابتلا به عفونت COVID-19 در یک کشتی کروز محیط زیست است.”

مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در حال پردازنده شاهوار اما خط کروز وب سایت گفت: این ظرفیت از 3,560 مهمانان.

این کشتی کروز بعدی برنامه ریزی شده به ترک بندر باتلاقی برای هفت روز کارائیب سفر یکشنبه بود نیز لغو شد. خط کروز گفت: مهمان را دریافت و هزینه کامل ارائه شده 300 دلار بازپرداخت برای یک شب هزینه های هتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de