مسافران کشتی کروز نمی توانید گرفتن پرواز خانه با توجه به coronavirus نگرانی

Westerdam مسافران ممکن است را ساخته اند آن را خاموش کشتی — اما آنها هنوز هم نمی تواند آن را به صفحه اصلی.

مشکلات برای مسافران در کشتی کروز — که در نهایت اجازه به پورت در سیهانوکویل کامبوج — فقط شروع به عنوان آنها پیدا کردن آن را دشوار است به کتاب پرواز خانه — و کسانی که در پروازها پیدا می کند و کشورها را به قبول آنها.

ترس بیش از هلند امریکا Westerdam مسافران را افزایش پس از یک مسافر بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus پس از کشتی اجازه داده شد به حوض در کامبوج در فوریه. 13.

یک هواپیما پر از آمریکایی ها و کانادایی ها بود رشته آسفالته در فرودگاه در کراچی پاکستان برای چندین ساعت در روز پنج شنبه پس از آن تبدیل شد به دور از کشورهای مختلف به دلیل ترس از coronavirus با توجه به یاهو.

هواپیما شد و در نهایت اجازه پرواز به آمستردام — اما هیچ کلمه ای در مورد آنچه اتفاق افتاده است پس از آن.

“مسیر پرواز بود و به طور غیر منتظره دستور توسط مقامات ترکیه به نوبه خود در اطراف میدوی را از طریق آن سفر” هلند امریکا گفته یاهو در بیانیه ای. “هواپیما متوقف شد و برای سوخت گیری در فرودگاه کراچی پاکستان و سپس ترک در 2:10 صبح به صورت آمستردام که در آن ما را دریافت تاییدیه از دولت هلند برای فرود.”

ویکتور یک افسر سابق نیروی دریایی آمریکا و کارن Chrjapin هر دو بازنشسته در اواخر 60s و بازنشسته بودند و هر دو در پرواز است.

این Chrjapin دختر کلی گفت که پدر و مادرش او را فرستاده متن گفت: “ما در یک آسفالته در پاکستان است. کمک کند.”

“من شده اند قادر به گرفتن هر چیزی از آنها از” Chrjapin گفت Yahoo. “من فرض می کنم آنها تا به حال به نوبه خود گوشی خود را خاموش و رفت و چرخ. … حال سوال این است که گرفتن آنها را از آمستردام. که دیگر تمام واگنر” او گفت:.

در ضمن دیگر Westerdam مسافران هنوز در گیر در کامبوج.

“ما در این نوع از جهان حقیقی,” لیدیا Miller, 55, از Orcas جزیره واشنگتن گفت: Komo اخبار. میلر و همسرش در حال معترضان در یک هتل در پایتخت آن پنوم پن در انتظار کلمه در مورد چگونه آنها ممکن است قادر به بازگشت به ایالات متحده “این یک احساس عجیب و غریب برای مسافرت و رفتن به یک سفر و شما نمی دانید که هنگامی که شما می آیند خانه.”

شده اند وجود دارد برخی از Westerdamers که از آن ساخته شده خانه. مائوئی مرد ساخته شده آن را به خانه از طریق سئول کره جنوبی در هفته گذشته — یک کشور است که در حال حاضر یک کانون دیگر شیوع و کمدین فرانک شاه ساخته شده آن را به ایالات متحده بلافاصله پس از نادیده گرفتن درخواست برای باقی می ماند در کامبوج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>