مسا, Ariz. — برای همیشه لطفا برای حاضر تبدیل به یک زندگی مفید است.

زمانی که توله برنده 2016 سری جهانی آن نه تنها بسته یک قرن-به علاوه از بدبختی اما ظاهرا باز یک سلسله چنین برتری و جوانان از خود موضعی هسته.

چه کسی می دانست این بار خوب شد در حال حاضر بیش از ؟ در هر سال رشد کرده است به طور فزاینده بدتر: NLCS شکست و از دست دادن, وحشی, کارت, بازی, miss برگشتی. که در اوایل ماه نوامبر سال 2016 پس از هدایت توله’ عنوان برای اولین بار در 108 سال باید تضمین جو Maddon امنیت شغلی جان چوبی تا به حال یک بار در UCLA. کریس برایانت چند روز از نام NL MVP بود وطنی سنگ بنای.

اما وجود آنها را در آغوش گرفتن بعد از ظهر دوشنبه در اسلوان پارک Maddon در فرشتگان قرمز, یونیفرم, برایانت پس از شایعات تجارت هنوز هم در یک توله یونیفرم — در حال حاضر است.

“من فکر نمی کنم وجود دارد برای همیشه لطفا برای لحظات” توله GM Jed Hoyer گفت.

او می داند که از تجربه. هویر و توله جمهور بیس بال عملیات تئو اپستاین اصلی بودند معماران از سال 2004 Red Sox که به پایان رسید نفرین Bambino. آنها را از دست داد جمعه شب به طور منظم فصل بازکن در سال 2005 به یانکی ها و سپس از دست داد بازی بعدی و هویر به یاد “چه شما انجام می شود برای من به تازگی ؟” پرنیان تشدید.

“ما گفت: مردم [در شیکاگو] قبل از ’16 که آنها را بگو: فقط یک [قهرمانی] فقط من خوشحال خواهید بود برای فقط یکی.’ هیچ. شما حتی نمی خواهد خوشحال می شود تا هفته 3 از فصل آینده” هویر گفت. “این ایده از یک سعادتمند پس فروزش پس از قهرمانی آن را فقط وجود ندارد.”

Joe Maddon
جو MaddonAP

توله مقامات chalked شروع کند در سال 2017 و postseason خستگی به تلفات و برنده شدن در آن است. پس از آن در سال 2018 به توله منفجر 3 1/₂-بازی بخش سرب با دو هفته به بازی, از دست دادن هر دو یک بازی حذفی به میلواکی برای NL مرکزی عنوان و یک بازی wild-کارت بازی به کلرادو در خانه. این baserunning و دفاع — دارایی های 2016 شانزه شد و در حال حاضر ضعیف است. از بین بردن Maddon بود فکر. اما وجود دارد 95 برنده نام در این لباس هنوز هم اشاره به عظمت است. بنابراین توله مقامات صحبت خود را به 2019 بهتر خواهد بود.

اگر هر چیزی baserunning/دفاع تنها بدتر شده و نه بازی از دست دادن رگه در اواخر ماه سپتامبر مطمئن باشید هیچ postseason و نهایی آنچه که بسیار واضح است از ابتدا — Maddon پنج سال مدت انجام شد.

هر دو طرف عموم شده اند در kumbaya حالت. اما پس از ساخت یک پتانسیل سالن از شهرت مدیریتی حرفه ای با اشعه و توله — دو تا از مهم ترین تحلیلی سازمان در رشته — Maddon گرفته است پنهان عکس در خود کارفرمای قبلی با صحبت کردن به طوری که اغلب در مورد رد بسیاری از تجزیه و تحلیل ترافیک.

در ضمن هر توله اظهار نظر در مورد چگونه دیوانه شد و حق مدیریت در زمان مناسب خود گذاشته پشت شخصیت کمک به کاهش استرس برای کسانی که توله جوان به دنبال یک عنوان خوانده شده به عنوان یک انتقاد که اخیر vintages مورد نیاز یک فعال رهبر به تقاضای توجه بیشتر به جزئیات است.

“ما بازی نمی به توانایی های ما در دو سال گذشته” هویر گفت.

بیشتر آشکار تغییر از دو سال گذشته است Maddon. او نمی خواهد آخرین. برایانت scott mescudi بائز Willson Contreras کایل Schwarber جان لستر و آنتونی ریزو همه را می توان رایگان عوامل پس از سال آینده. Hoyer گفت: “هر یکی از آن بچه ها در حال رفتن به یک عمر توله.”

بنابراین این پایه آخرین زمان برای این گروه با توجه به توله در حال حاضر صحبت بسیار کمی به خواستگاران در offseason مورد برایانت و Contreras. در حال حاضر این تغییر بزرگ است دیوید راس بود که یک پشتیبان گیر در سال 2016 شانزه جایگزین Maddon.

“بدیهی است که ما رهبری جدید در بسته بندی منحصر به فرد در David Ross که خوب است در برگزاری بازیکنان به خصوص این بازیکنان پاسخگو در حالی که همچنین اینکه یکی کننده,” اپستاین گفت. “من معتقدم ما به نتایج متفاوت و حتی با همان پرسنل به دلیل آنچه این گروه را از طریق بوده است. من فکر می کنم واقعی وجود دارد تمایل به معکوس کردن آنچه اتفاق افتاده است پس از برنده شدن است.”

راس چهره تبادل عمق مسائل به خصوص فراتر از چرخش خط مقدم. اما اگر یو درویش و Schwarber گسترش فوق العاده در نیمه دوم از فصل گذشته بیش از یک سال و کریگ Kimbrel rediscovers کریگ Kimbrel این توله هنوز هم می تواند برنده رقابتی NL مرکزی.

اگر نه یک دوره را به پایان رسید. قبل از سال 2015 هر توله فن را برای امضا: پنج سال از مشاجره چهار پلی آف سه NLCS ظاهر و یک عنوان است. در حال حاضر احساس می کند که ناکافی است.

“جالب بوده است برای دیدن چگونه این همه بازی کردن پس از سال 2016” برایانت گفت. “من انتظار نداشتم که آن را به این. اما چیزهایی که واقعا نمی چگونه شما انتظار می رود در این بازی بیش از حد اغلب.”

هیچ چیز طول می کشد برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de