توله ستاره کریس برایانت برخی از کلمات قوی برای غارت مانفرد

توله ستاره کریس برایانت نیست خرید راب مانفرد عذرخواهی, و او دیگر پیام برای MLB کمیسر.

برایانت گفت: اگر مانفرد فکر می کند بازیکن-در-بازیکن مورد خشم آستروس ثبت نام-سرقت را شکست MLBPA وقتی که می آید به دور بعد زايمان مذاکرات او بشدت در اشتباهند.

“من فکر می کنم آنها در حال نگاه کردن به آن را مانند یک چیز خوب اما سپس کمیساریای باعث می شود برخی اظهارات که irk برخی از بازیکنان” توله’ هرزه اتحادیه گفت: Chicago Sun-Times چهارشنبه. “شما ببینید بازیکن در پاسخ به این, و آن را مانند,” اوه, بله, ما در واقع ایالات وقتی که می آید به [مدیریت].’ “

در زمان چانه زنی جمعی توافق منقضی نمی کند تا دسامبر 2021 اما بسیاری از ناظران بر این باورند که شکل گیری به ستیز نبرد بین دو طرف است.

برایانت همچنین گفت که او فکر نمی کند که بسیاری از بازیکنان در حال پذیرش مانفرد عذرخواهی برای تماس با جهان سری تروفی یک “قطعه ای از فلز است.”

“من فکر نمی کنم مردم در حال پذیرش آن” برایانت گفت: این وب سایت. “هنگامی که شما چیزی شبیه به می گویند که من فقط واقعا اعتقاد دارم که او واقعا بدان معنی است که. او واقعا به معنای آن است که فقط یک قطعه از فلز. نه به من. من یکی در خانه و این حق وجود دارد در وسط مرکز توجه است.

“این چیزی بود که برای من بسیار مهم و بسیار مهم برای کل این سازمان از آنجا که ما تا به حال یکی از 108 سال است. که قطعه ای از فلز به معنای زیادی به این شهرستان است.”

تونی کلارک مدیر اجرایی MLBPA شروع سالانه خود را با تور از هر اردوگاه در فلوریدا و آریزونا به بحث در مورد مسائل همه چیز را از Astros’ رسوایی به رایگان آژانس به آینده تکنولوژی در بازی. اولین تیم او در بازدید روز چهارشنبه بود متس.

مایکل Conforto که متس’ بازیکن هرزه گفت: این اتحادیه است نیروبخش برای “مبارزه” با صاحبان و بازیکنان متحد هستند.

“این جلسات همیشه در مورد اینکه متحد” Conforto گفت. “وجود دارد یک مبارزه آینده در سال 2021 با جدید [توافق دسته جمعی] و این چیزی است که ما نیاز به تمرکز بر. هدف این است که ماندن متحد. من شک ندارم در لیگ برتر را با هم خواهد آمد. در حال حاضر آن را سخت با همه چیز در رفتن. بازیکنان اتحادیه در حال رفتن به بسیار قوی وقتی که زمان می آید.”

— گزارش های اضافی توسط مایک پوما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>