CUNY دانش آموزان بخار مورد کوتاه spring break

دانشگاه شهر نیویورک در سمت چپ دانش آموزان کالایی بیش از دست رفته شکستن بهار خود را به عنوان رهبران مدرسه می گویند با اضافه کردن یک “recalibration دوره” مورد نیاز است به آنها را بهتر آماده برای آموزش از راه دور.

دانشگاه — که نقل مکان کرد و آن کلاس های آنلاین آغاز مارس 19 از ضرورت اجتماعی فاصله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — ارسال اخطار به دانش آموزان روز شنبه که آن را به حال کوتاه معشوق تعطیلات یک هفته ای فقط سه روز از 8 مارس تا آوریل 10.

دانشگاه به جای اضافه خواهد شد recalibration دوره از مارس 27 آوریل 1 که هنوز هم نیاز به تایید از هیئت امنا.

در طول recalibration دوره دانشگاه را در بسیاری از دانشگاه ها خواهد خرید و توزیع تجهیزات کامپیوتری به دانش آموزانی که نیاز به آن را به طوری که آنها می توانید با شرکت در آموزش از راه دور نامه ای می خواند.

دانشکده را با استفاده از زمان به سنگ تیز کردن روش های تدریس و مواد آموزشی بهتر به دانش آموزان آموزش از راه دور.

CUNY صدراعظم Matos رودریگز گفت: شکستن را کوتاه مورد نیاز است به عنوان coronavirus بحران برجسته “تفاوت که طبقه طبقه بالاتر آموزش و پرورش, چشم انداز” که “در حال حاضر شروع به سطح دانشگاه های ما.”

“ما همچنین درخواست معلمان برای اعطای انعطاف پذیری فوق العاده برای دانش آموزانی که تا به حال ممکن است دسترسی محدود به لپ تاپ ها و تبلت ها پس از اجرای آموزش از راه دور,” رودریگز نوشت. “من صادقانه ترین با تشکر از همه اعضای هیات علمی و کارکنان که در حفظ و دانشگاه رفتن در حالی که در مواجهه با اختلال خستگی و اضطراب در زندگی شخصی خود است.”

اما دانش آموزان نگران شد توسط “گیج کننده” توجه و خروشان خود را در مورد کوتاه فرار از بهار آنلاین.

“CUNY واقعا گفت f—k ، من می دانستم که این گه بود دیگه این اتفاق نمیفته ما گرفتن بیش از حد بسیاری از روز ، در حال حاضر ما بیش از حد پشت از نظر کلاس. سازمان دیده بان این اساتید شروع bulls—ting کار,” user @Pendragon1095 توییتی.

یکی دیگر از کاربر توییتر “می دانست که” شکستن خواهد بود را کاهش دهد.

“ببینید من می دانستم که مجموع خنگ S–T مانند این بود FINNA اتفاق می افتد این STOOPID به عنوان “rEcALiBrAti0N pErI0D’ PLATANO نیستی شوخ طبعی که چگونه DAFUQ #CUNY FINNA قطع ما رخصتی بهار فقط 3 روز” @XObartier3 توییتی.

دیگران به سادگی نا امید با ادامه برنامه ریزی تغییرات ساخته شده توسط مدرسه رهبری است.

“می cuny جلوگیری پایان بخشیدن به ترم برنامه در حال حاضر. در حال حاضر وجود دارد به طوری که می گذرد و آن را سخت به پیگیری و نگه داشتن تا” توییتی @aloocurry.

به “کالیبراسیون مجدد دوره” نیز بوده است ناودان به عنوان مفید بودن در یک change.org درخواستی به آدرس سردرگمی ناشی از آن.

“این recesses نیست معافیت برای دانش آموزان, اما به جای آن لحظات احساس از دست دادن و اضطراب شدید که ما در انتظار نوعی از هدایت” درخواست می خواند.

مدارس خاص معاف هستند از این تغییرات از جمله: Guttman, لاگاردیا و Kingsborough کالج و تحصیلات تکمیلی و حرفه ای مدارس. کلاس که در حال حاضر تدریس آنلاین ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>