کومو تماس برای دولت جدید مالیاتی پیش بینی میان coronavirus اپیدمی

نیویورک خواهد recompute آن مالیات پیش بینی Coronavirus را تهدید به انتقام ویران کردن بر روی آن کلید بانکداری و گردشگری و صنایع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد.

کومو درخواست را به دولت امپراتوری را حسابرسی تام DiNapoli را دوباره تجزیه و تحلیل دولت پیش بینی درآمدهای مالیاتی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در دولت ضربه 173.

“ما فقط پیش بینی درآمد. جهان تغییر کرده است از آن زمان به بعد” کومو گفت.

کومو حرکت در می آید فقط یک هفته پس از آلبانی بودجه پیش بینی برآورد دولت خواهد تولید 700 میلیون دلار در درآمد اضافی با تشکر از دیوار خیابان ثروت باد آورده در سال گذشته به طور بالقوه کمک به جبران نیویورک 6 میلیارد دلار کسری بودجه دولت.

اما قبل از این بود که بازار سهام چهار و Westchester County شد یک نقطه داغ در جهانی شیوع کروناویروس که می تواند محدود بانک و وال استریت سود و حفظ گردشگران در خانه.

بودجه دولت به شدت وابسته به درآمدهای مالیاتی از ثروتمندترین نیویورک و همچنین وال استریت از جمله پاداش گره خورده است پررونق بازار سهام است.

درخواست ارزیابی می آید به عنوان کومو و مقننه دولت چکش دولت آینده بودجه است که با توجه آوریل 1.

فرماندار پیشنهاد $178 میلیارد اجرایی و هزینه های طرح قبل از COIV-19 اپیدمی رسید.

“در سال آینده را درآمد را به یک ضربه و آنچه ما باید انجام نظر از یک روز بارانی صندوق و غیره. در این سال برای سال آینده” کومو گفت: در WAMC رادیو صبح روز سه شنبه. “فراموش نکنید فقط بازار سهام و مالی پاداش. رزرو هتل در حال لغو کسب و کار خود را لغو جلسات کنوانسیون هستند لغو رستوران ها خالی هستند, گردشگری است که راه را به پایین.”

کومو افزود: “شما ممکن است به دنبال در یک ماه کاهش رشد اقتصادی در سراسر هیئت مدیره. این یک وضعیت اقتصاد جهانی در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر