کومو به شهرستان 24 ساعت به آدرس ازدحام در پارک در میان coronavirus

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که او را به این شهرستان در 24 ساعت برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن مبارز ساکنان شهر از هجوم آوردند به پارک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“آن کاهش می یابد و این کاهش می یابد و به همین دلیل من درخواست یک برنامه از آنها را در 24 ساعت” کومو گفت: در طول یک نشست خبری با اشاره به شهردار, بیل د Blasio و شورای شهر سخنران Corey Johnson.

“من می تواند تصمیم گیری در آن در نیویورک” فرماندار تهدید. “اما من فکر می کنم آنها در یک موقعیت بهتر آن را انجام دهد.”

“آنها می دانند که مشکل” او گفت:. “آنها آن را ببینید. منظور من این همه جا. این که شما نیاز به یک میکروسکوپ برای پیدا کردن این. آن را در سراسر شهرستان. در حال حاضر شاید این بود یک روز خوب دیروز هر چه.”

آب و هوای گرمتر در روزهای اخیر باعث شده است بسیاری از نیویورکی مبتلا به COVID-19 cabin fever به سر منزل — از جمله شهر نمادین بازیکنان شطرنج که در ادامه به آمار پارک.

پنج بخش نیویورک در حال کانون برای مرگبار COVID-19 اشکال 9,654 مورد تأیید و 63 و میر ناشی از صبح روز یکشنبه. مقامات شهرستان گفت: 1,450 نفر در بیمارستان بستری شدند که از شنبه شب با حداقل 370 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

هفته گذشته کومو دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شروع 8 p. m. روز شنبه در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس — بود اما تاسف برای دیدن جمعیت هنوز هم با تجمع در پارک در روز شنبه.

در یک صدای جیر جیر یکشنبه جانسون گفت که او در همان صفحه به عنوان فرماندار.

“من support @NYGovCuomo تماس برای کاهش تراکم در شهر پارک” سخنران نوشت. “ما باید #StopTheSpread. این @NYCCouncil انجام خواهد شد همه ما می تواند به ایجاد این اتفاق می افتد.”

“همانطور که من در هفته گذشته گفت: ما باید خلاق از جمله بسته شدن خیابان ها برای به حداکثر رساندن عابر پیاده در فضا.”

کومو که در بروکلین چشم انداز پارک بیش از آخر هفته پیشنهاد مسئولان شهرستان نزدیک کردن برخی از خیابان ها آنقدر هم بزنید دیوانه نیویورک می تواند پاهای خود را دراز بدون تجمع در پارک ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>