کومو سفارشات 1,100 آزادی مشروط متخلفان آزاد شده از زندان های بیش از coronavirus نگرانی

آلبانی — فرماندار اندرو کومو دستور آزادی 1,100 آزادی مشروط متخلفان در سراسر کشور روز شنبه با استناد به نگرانی زندانیان پیمانکاری coronavirus.

وزارت امور اصلاحات و جامعه نظارت کارگردانی شد برای شروع springing تا 400 زندانی در شهر نیویورک و 700 سراسر بقیه دولت — همه در حال حاضر پشت میله های زندان در زندان های محلی برای سطح پایین نقض فنی آژانس در بیانیه ای گفت.

مردم برگزار شد در زندان های محلی در آزادی مشروط حکم به اتهام نقض عبارتند از کسانی که ممکن است آزمایش مثبت در تست مواد مخدر شکست خورد به گزارش به آزادی مشروط خود به عنوان دفتر برنامه ریزی و یا نمی گزارش یک تغییر در محل اقامت خود را به افسر آزادی مشروط.

“بعد از یک فردی بررسی های گروه آغاز شد, لغو هر حکم که در آن فرد در شناسایی کافی و مسکن در دسترس است و آزادی فردی می کند بی خطر برای امنیت عمومی” آژانس در بیانیه ای گفت.

“این اقدام قابل توجهی است که گرفته شده در پاسخ به تعداد رو به رشد از COVID-19 نفر در زندان های محلی طی چند روز گذشته و هفته.”

“اولویت ما باقی می ماند بهداشت عمومی و ایمنی از نیویورک در طول این جهانی بهداشت عمومی اورژانس و این اندازه گیری را بیشتر محافظت از جمعیت آسیب پذیر از ابتلا و انتقال این بیماری عفونی,” DOCCS اضافه شده است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio متعهد در اوایل این هفته به انتشار 300 زندانی خدمت کمتر از سال-جملات طولانی برای جنحه یا غیر خشونت آمیز و جنایات در Rikers Island.

او گفت: همچنین قصد دارد به انتشار صدها نفر دیگر در شهر دیگر امکانات.

طرفداران خواستار شده است در شهرستان و مقامات دولتی به آزادی زندانیان در نور COVID-19 را گسترش.

به عنوان جمعه DOCCS ثبت 65 29000 کارکنان با تایید coronavirus موارد است.

این آژانس همچنین گفت: پنج نفر از 43,000 زندانی افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 علاوه بر دو از 35,000 parolees تحت نظارت.

دولت امپراتوری ثبت 44,635 مثبت coronavirus موارد ایالت جمعه و 519 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>