یکی از جان اف کندی فرودگاه پایانه های تنظیم شده برای 3.8 میلیارد دلار نوسازی و توسعه — در حالی که یکی دیگر در بلوک سفت, مقامات اعلام کرد.

500,000 فوت مربع گسترش JFK ترمینال 4 خواهد اضافه کردن داخلی 16 دروازه اجازه می دهد خطوط هوایی دلتا به حرکت خود تمامی عملیات — در حال حاضر با تقسیم ترمینال 2 — به یک مکان دولتی کومو و بندر مقام گفت.

هنگامی که دلتا حرکت پیچد تا در اوایل سال 2023 پورت سازمان قصد دارد به تخریب 58 ساله ترمینال 2 آنها در بیانیه ای گفت.

این پروژه یک قطعه از کومو را 13 دلار-میلیارد تلاش برای نوسازی فرودگاه است که در این کشور شلوغ اما همچنین اغلب دارای رتبه به عنوان یکی از بدترین حالت آن. همچنین برنامه ریزی برای نوسازی JFK AirTrain گسترش وان Wyck بزرگراه و ساخت دو پایانه است.

“ترمینال 4 توسعه خواهد بود یکی دیگر از نقطه عطف در تحول فرودگاه JFK با ارتقاء است که به مسافران در سطح جهانی تجربه آنها انتظار دارند در هنگام پرواز به نیویورک” فرماندار در بیانیه ای گفت.

“هنگامی که به پایان رسید ما 13 میلیارد دلار پروژه برای نوسازی JFK ایجاد خواهد شد بیشتر یکپارچه فرودگاه و تحکیم نیویورک موقعیت به عنوان برتر نقطه ورود به کشور ما است.”

نه فرماندار و نه قدرت پورت ارائه شده جامع طرح بودجه برای این پروژه کامل.

در سال گذشته این سازمان مجبور شد به منظور بالا بردن پل و تونل عوارض و AirTrain کرایه در بخش کمک به صندوق آن را در بسیاری از پروژه های بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im