کومو پیش نمایش Javits مرکز تعمیرات اساسی به کروناویروس بیمارستان پیچیده

این Javits مرکز کنوانسیون خیره کننده تبدیل به 2000 تخت بیمارستان پیچیده برای درمان coronavirus بیماران بود در نوسان کامل آمریکا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از امکانات.

“برای ما مهم محوری است افزایش ظرفیت بیمارستان,” کومو به خبرنگاران گفت: در داخل کاورنو Midtown مرکز کنوانسیون. “ما در حال تلاش برای کاهش میزان گسترش ویروس. اما در همان زمان ما باید به آن بیمارستان با ظرفیت بالا.”

فدرال مدیریت اضطراری آژانس در روند احداث چهار, 250 تخت موقت بیمارستان ها در داخل محل برگزاری, در حالی که ارتش آمریکا سپاه مهندسین در حال کار برای ساختن یک پنجم 1,000-تخت تسهیلات کومو گفت.

در مجموع این بیمارستان اضافه خواهد 2,000 تخت به 53,000 دولت بیمارستان سیستم ومیگوید نیویورک نزدیک به 110,000-تخت آستانه که سرایت منحنی پیش بینی شده است به تقاضا است.

این بحران می آید به عنوان ایالت نیویورک است هولناک با 20,875 موارد coronavirus از جمله 12,305 در پنج بخش نیویورک. تا کنون این بیماری کشته شدن 157 نفر در سراسر ایالت.

این Javits Center امکانات می توانید شروع به بستری بیماران به عنوان به زودی به عنوان ساخت و ساز به اتمام است و در حدود هفت تا 10 روز با توجه به کومو.

پس از عملیاتی این امکانات را در خدمت به عنوان یک نوع از شیر فشار را در بیماران سرشار از سنتی بیمارستان کومو گفت.

“این خواهد بود که سطحی از امکانات که در آن ما می تواند به تسکین برخی از فشار و تنش از بيمارستان با استفاده از این تخت,” او گفت:.

علاوه بر این FEMA بیمارستان — که خاطره به حدود 40 ، 000 فوت مربع هر — مجهز به خواهد آمد خود را در انبارها از بشدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی, به علاوه حدود 320 فدرال کارکنان در کل.

گارد ملی نیز در دست در مرکز دوشنبه, کمک به عنوان مورد نیاز در تعمیرات اساسی.

“شما در حال رفتن به دیدن یک ظرفیت ما سیستم بهداشت” پیش بینی کومو. “خوشبختانه Javits مقدار زیادی از فضای.

“این بود که هرگز یک پیش بینی استفاده کنید, اما شما انجام آنچه شما باید انجام دهید. که نیویورک راه است. که راهی آمریکا شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>