Cuomo, مطالب مغلوب ساختن پیشی جستن است در coronavirus ‘انکار’ زمان ‘قرار دادن ماسک بر روی آن’

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو رفت بر بیهوده گویی در مورد رئیس جمهور تهمت شنبه گفت: commander-in-chief شده است “در انکار” از coronavirus پس از شیوع در ایالات متحده آغاز شد — و آن است که زمان برای او را به “تغییر دوره” “حقیقت را بگویید” و “قرار دادن ماسک بر روی آن است.”

“او در انکار COVID ویروس از یک روز” کومو گفت: از تهمت بود که فقط یک هدف از فرماندار خشم در یک نشست خبری در منهتن که در آن او نیز رفت و پس از شهردار, بیل د Blasio های اجتماعی فاصله در اپل بزرگ و برافراشته در برابر هر دو NYPD و تلاش برای اصلاح آن است.

“او را تکذیب کرد واقعیت این وضعیت از یک روز — ‘بازگشایی حق دور آزادسازی آن کشورها شما مصنوعی نگه داشتن اقتصاد بسته وجود دارد بدون هیچ دلیل’ — آمد که از او” کومو گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“متحده در حال حاضر نیاز به رول خود را بازگشایی طرح گفت:” کومو و اضافه میکند: “باک توقف رئیس جمهور میز — این یک واقعیت است.”

کومو ادامه داد: “گاهی اوقات اگر رئیس جمهور صحبت می کند گوش مردم — حتی اگر رئیس جمهور تهمت — و گاهی اوقات آنها گوش دادن و کسانی که فرمانداران جمهوریخواه در گوش.”

New York Gov. Andrew Cuomo removes a mask as he holds a news conference
رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو حذف یک ماسک به عنوان او دارای یک کنفرانس خبری.AP

امپراتوری دولت فرماندار دموکرات که تبلیغ نیویورک پیشرفت در مهار این ویروس نیز پاره پاره برگ برنده برای برگزاری یک تجمع مبارزات انتخاباتی میان coronavirus بحران و “آوردن هزاران نفر از مردم با هم” با “بدون ماسک.”

“چه سیگنال را برای ارسال به آمریکا مردم؟” کومو پرسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن “را تکذیب کرد واقعیت از ویروس” و “زندگی کرده است و انکار است و انکار حقایق علمی پس از یک روز گفت:” کومو. “او شده است از انکار آنچه هر متخصص بهداشت در ایالات متحده آمریکا شد و گفت. او را تکذیب کرد آنچه خود CDC [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] گفت.”

“خوب, شما می دانید آنچه آقای رئیس جمهور ؟ واقعیت برنده در هر زمان” کومو گفت. “شما نمی شکست واقعیت است. انکار واقعیت نمی شکست واقعیت است.”

“واقعیت برنده و برنده — و در حال حاضر این کشور رنج می برند به دلیل از رئیس جمهور” کومو برافراشته.

President Donald J. Trump
رئیس جمهور Donald J. Trump, بهترین تصویر / BACKGRID

کومو گفت: در حال حاضر زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “تغییر مسیر” و “در واقع حقیقت را بگویید.”

“اولین چیزی که او می تواند انجام دهد پاک آمده با مردم آمریکا اعتراف تهدید این ویروس اعتراف شما در اشتباه بودند — هر کس می داند که شما در اشتباه بودند” او گفت:. “حداقل باید شجاعت اعتراف به آنچه هر کس دیگری می داند. شما در اشتباه بودند.”

سپس کومو گفت: تهمت باید “ارسال پیام به این ملت” به “بسیج” شهروندان و دولت برای مبارزه علیه ویروس — و در نهایت “قرار دادن ماسک بر روی آن است.”

“دفعه بعد شما در حال لبخند زدن به دوربین در قرار دادن یک ماسک بر روی آن آقای رئیس جمهور” کومو گفت: به عنوان او را دیدم فتوشاپیه تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن یک ماسک صورت در یک اسلاید پاورپوینت. “این بهترین چیزی که او می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>