کومو انتقاد $2T بسته محرک اقتصادی به عنوان ‘وحشتناک’ به صورت نیویورک

واشنگتن — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو صادر سوزش ملامت سنا را به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک روز چهارشنبه گفت: سخت ضربه Empire State بوده است shortchanged.

“این امر می تواند واقعا وحشتناک برای ایالت نیویورک” کومو گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی ادعا ایالت نیویورک دریافت می کند کمتر از 4 میلیارد دلار در بودجه از بسته بزرگ.

کومو گفت: این رقم مبلغ ناچیز در مقایسه با برآورد 15 میلیارد دلار درآمد از دست داد نیویورک بودجه مقامات برآورد خواهد رسید بودجه دولت است.

فرماندار گفت: “3.8 میلیارد دلار برای تلفن های موبایل مانند یک مقدار زیادی از پول, اما ما به دنبال در یک کمبود درآمد از $9, $10, $15 میلیارد دلار است.”

دفتر والی تجدید نظر که به شکل $3.1 میلیارد دلار در روز چهارشنبه بعد از ظهر — کومو مدیر ارتباطات دنی اهرم ادعا ایالت نیویورک است که در مواجهه با بیش از 30 ، 000 موارد شده بود را پشت سر گذاشت.

“به عنوان یک درصد از کل بودجه دولت — 1.9 درصد است دوم پایین ترین میزان در کشور,” او گفت:.

“به معنای واقعی کلمه 48 متحده یک درصد بالاتر در بودجه از ایالت نیویورک است. برای مثال داکوتای جنوبی می شود 17.9 درصد است.”

هر دو کومو و مقامات کاخ سفید را صدا زنگ بیش از بدتر شدن شرایط در نیویورک با 60 درصد از کل جدید آمریکا COVID-19 مورد در حال حاضر که از اپل بزرگ است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. نیویورک) تبلیغ بسته به عنوان یک پیروزی برای نیویورک روز پس از ماراتن مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به پایان رسید با یک معامله در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه.

شومر برآورد نیویورک خواهد دریافت بیش از $40 میلیارد دلار از بودجه فدرال اما که شامل 15 میلیارد دلار در بیمه بیکاری و 15 میلیارد دلار در مستقیم چک برای مالیات دهندگان پول است که همه آمریکایی ها را دریافت کنید — به علاوه یک 3.8 میلیارد دلار کمک مالی از MTA و دهها میلیارد دلار در بیمارستان بودجه.

“این است چشمگیر و قابل توجهی شات در بازو برای نیویورک در یک زمان نیاز” شومر گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

“هنگامی که شما اضافه کردن تمام است که تا نیویورک می کند بسیار بهتر از هر دولت دیگر” او ادعا کرد.

اما کومو گفت: مستقیم صندوق امداد برای دولت های ایالتی و محلی ویران شده توسط ویروس ها — که شومر گفت: تحویل خواهد بود “حداقل $5.8 میلیارد دلار به نیویورک” — به اندازه کافی نمی بود.

“این قطره در سطل نظر به” کومو گفت: قبل از حمایت کرگدن نجات پیشنهادی توسط مجلس نانسی پلوسی که کومو گفت را $17 میلیارد دلار در دسترس برای نیویورک.

“ما در حال صرفه و ما کارآمد هستند. من به شما گفتن این اعداد کار نمی کند. من به خانه اعضای ما واقعا به کمک آنها نیاز دارند.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد او می خواهد اقتصاد را به بالا و در حال اجرا توسط یکشنبه عید پاک در مارس 12 اما کومو زودتر هشدار داد اوج عفونت در نیویورک هنوز هم ممکن است 21 روز دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>