Cuomo, استوارت-عموزاده چشم بسته-درب ثابت برای وثیقه اصلاحات

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه در این زمان ؟

دو نفر از آلبانی “سه جمهوری در یک اتاق” می خواهم برای رفع این دولت بحث وثیقه-قانون اصلاح قانون همان راه آن را خراب کرد تا در وهله اول از طریق درهای بسته مذاکرات بیش از بودجه دولت است.

دولت آمریکا و آندره استوارت-عموزاده (D-یانکرز) در یکشنبه پیوست و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در گفت قانون باید درهم و از جمله در اتوبوس لایحه بودجه که باید به قانون امضا شده توسط در تاریخ 1 آوریل.

“شما می دانید من نمی دانم که این قراره ممکن است به انجام قبل از بودجه” او به خبرنگاران گفت: در آلبانی.

“اگر ما می توانید آن را تغییر دهید در بودجه در راه است که افزایش آن چه ما انجام می دهند من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد.”

استوارت-عموزاده’ سخنان تکرار نظرات ساخته شده است به روز دوشنبه توسط Cuomo, که گفت که او مورد علاقه با استفاده از فرایند بودجه — به جای عمومی روند قانونگذاری — برای اصلاح وثیقه-قانون اصلاح قانون که در حال حاضر مخالف با 59 درصد از رای دهندگان با توجه به یک نظرسنجی منتشر شد شنبه با سینا ،

دیوید Friedfel از شهروندان بودجه کمیسیون گفت: هر گونه تغییرات به قید وثیقه-قانون اصلاح قانون باید به تصویب از طریق stand-alone قانون.

“این باعث می شود مطمئن شوید که ترکیبات قادر به رسیدن به مقامات منتخب قبل از آنها رای و مقامات منتخب می دانم آنچه آنها در حال رای دادن,” او گفت:.

دولت حزب جمهوری خواه رئیس نیک Langworthy همچنین گفت کومو را “سوء استفاده از بودجه دولتی فرآیند به حافظه ram از طریق جدی و مهم سیاست عمومی است که دقیقا آنچه که ایجاد این افتضاح آغاز خواهد شد.”

کومو در دفاع از طرح خود را به خبرنگاران که پرسید در طول یک شنبه در کنفرانس خبری در آلبانی اگر از آن خواهد بود “شفاف است.”

“مطمئن شوید که آن را شفاف چون ما با داشتن این گفتگو” او گفت:.

تنها قانونی رهبر نه در هیئت مدیره با کومو طرح توسط مجمع سخنران کارل Heastie (D-برانکس) که بارها و بارها گفت که او می خواهد برای دیدن “اطلاعات بیشتر” قبل از توجه به هر گونه تغییرات به قانون است.

اما در روز سه شنبه Heastie به نظر می رسد کمتر مورد تاثیر قرار وثیقه اصلاحات از راه آن را پوشش داده شده در این پست که در آن ستون های اخیر توسط عضو هیئت تحریریه Michael Benjamin متهم سخنران از داشتن یک “سست درک حقایق از قانون او قهرمانان.”

“من فقط گفت: این روزنامه را در خود دارد که آیا آن را هیئت تحریریه نویسندگان … وقتی که من به نام که توسط یکی از خبرنگاران گفت که من نمی دانم این قانون … من فکر می کنم که اطلاعات غلط” Heastie fumed.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>