آلبانی — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو خواهد شد برگزاری یک جلسه عمومی با وکلای منطقه اجرای قانون مقامات و طرفداران جلوتر از احتمالا تغییرات جدید بحث برانگیز وثیقه اصلاحات قانون او جمعه اعلام کرد.

“من میخوام نشست. من از آوردن همه آنها را به آلبانی: از دس پلیس با طرفداران از سراسر کشور” کومو روز جمعه گفت در لانگ آیلند رادیو.

“ما باید یک بحث عمومی همه می تواند دولت نظر خود را — جوانب مثبت, منفی, ترس و اضطراب. بیایید شنیدن همه خارج.”

دفتر او نمی باید هر گونه اطلاعات در مورد زمانی که این جلسه برگزار خواهد.

“اما پس از آن ما مجبور به ایجاد تغییرات و ما باید آن را انجام داده در بودجه,” او اضافه شده به قانون جدید که از بین برود پول نقد وثیقه برای جنحه و “غیر خشونت آمیز” جنایات.

در حالی که او را در همان صفحه با دولت آمریکا و آندره استوارت عموزاده (D-Westchester) که موافق دولت بودجه — نیویورک $178 میلیارد مالی سند با توجه مارس 1 — جای مناسب به رفع به قید وثیقه قانون, آن را برخی از قانع کننده برای مونتاژ سخنران کارل Heastie (D-برانکس).

Heastie اصرار او نمی خواهد حمایت از هر گونه تغییر در این قانون بدون دیدن “آمار و اطلاعات” اما پنجشنبه به خبرنگاران گفت او در “گوش دادن مرحله” دعوت کرده است دس به “من آمار چه کار می کند.”

استوارت عموزاده و کومو باید گفت آنها حمایت اصلاحات از جمله حذف کل پول نقد وثیقه و بازگرداندن برخی از اختیار به قضات باید آنها را انتخاب کنید به نگه خطرناک متهمان پیش از محاکمه.

کومو نیز اذعان جمعه فشار قانونگذاران هستند به خصوص کسانی که در مناطق روستایی یا مناطق حومه به عنوان خواهان و ترقی خواهان یکسان تهدید اصلی چالش های پیش از انتخابات پاییز — با توجه به آنچه از طرف فرد کمتر است.

“سیاستمداران آنها در حال اجرا هستند برای انتخاب مجدد. آنها نمی خواهند به موقعیت آنها می ترسند. آنها نمی خواهند کسی به اعتراض آنها” سوم-اصطلاح دموکراتیک فرماندار اضافه شده است.

نظرسنجی اخیر تعداد زیادی نیز نشان است بحرانی در قانون با 59 درصد از رای دهندگان واجد شرایط گفت: تغییر یک ایده بد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im