کومو tucks بحث مالی مبارزات انتخاباتی تعمیرات اساسی به آلاینده بودجه دولت

رژیم صهیونیستی. کومو موفق به دریافت خود بحث تعمیرات اساسی دولت قوانین انتخابات و مبارزات انتخاباتی-مقررات مالی موجود در آلاینده $177 میلیارد بودجه به طور موثر به پایان دادن به یک دادگاه مبارزه است که تا به حال با بستن پیشنهاد برای ماه.

تعمیرات اساسی آن را به طور قابل توجهی سخت تر برای اشخاص ثالث به حفظ خطوط خود را در انتخابات از جمله کومو را موی دماغ لیبرال کار خانواده ،

همه احزاب سیاسی در حال حاضر خواهد شد به نمره حداقل 130,000 رای در ایالت های کلی انتخابات به باقی می ماند در انتخابات بیش از دو برابر نیاز فعلی 50,000. آن را نیز تحمیل محدودیت های جدید در نیویورک معروف سست قوانین برای جمع آوری کمک های مالی.

در بورس نامزدها خواهد بود واجد شرایط برای دریافت کمک های مالی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

تعمیرات اساسی شد برای اولین بار پیشنهاد شده توسط یک پنل راه اندازی شده توسط قانونگذاران و کومو در سال 2019 بودجه که شامل کومو متحد و دولت حزب دموکراتیک رئیس Jay Jacobs.

این گروه صادر, توصیه های خود را در ماه نوامبر که نیروی مگر اینکه قانون مجلس را وتو کرد آنها را. اما WFP و حزب محافظه کار شکایت کرد و ادعا کردند که کومو و قانونگذاران انجام مناسب روند قانونگذاری و برنده شد.

برنامه جهانی غذا گفت: پست در آن است برنامه ریزی برای بازگشت به دادگاه.

“هنگامی که او ایجاد یک کمیسیون برای از بین بردن اشخاص ثالث را از ما شکایت کرد و برنده شد” گفت: دولت مدیر Sochie Nnaemeka. “و ما برنده خواهد شد دوباره.”

اما Jacobs دفاع تعمیرات اساسی و تحسین کومو را گنجاندن آن در بودجه است.

“من فکر می کنم آن را یک قطعه بسیار مهم از کار و آن را برای اولین بار با توجه ایالت نیویورک اساسی مالیه عمومی سیستم,” او گفت:. “این تغییرات قوانین مربوط به کمک های مالی و سهم محدودیت از بین بردن و من فکر می کنم آن را برخی اصلاحات در انتخابات دسترسی که دیر شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im