کومو خواستار مایک پنس اجازه دهید به نیویورک رسیدگی coronavirus تست

آلبانی— رژیم صهیونیستی. کومو روز جمعه گفت که او هل دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس اجازه می دهد تا نیویورک به انجام خود را coronavirus تست.

“CDC به انجام تمام آزمون در واشنگتن چگونه می تواند به آنها رسیدگی به این حجم ؟ به من گفت: معاون رئیس جمهور … ‘نگاه … ما می توانید انجام دهید که در آزمون ما باید پیچیدگی’ ” کومو گفت.

فرماندار صحبت در لانگ آیلند رادیو گفت: “صحبت با کاخ سفید نقطه در coronavirus پنج شنبه و به او گفت “این است که رفتن به سلامت و خدمات انسانی سازمان تابع.

“مردم در حال آمدن به فرودگاه JFK آنها که از یک محل که ممکن است virus. شما در حال حاضر باید بیشتر کشورهایی که این ویروس.”

“چگونه می توانم شما تست که حجم ؟ که یک موضوع در حال حاضر” کومو گفت.

کومو گفت: او می خواهد اجازه از فدرال برای انجام تست در Wadsworth, مرکز, امور خارجه, وزارت بهداشت, آزمایشگاه تحقیقاتی در آلبانی. در حال حاضر دولت تنها قدرت شناسایی و ارجاع موارد به مراکز کنترل بیماری برای تست.

فرماندار گفت: او همچنین قصد دارد به درخواست های اضافی از 40 میلیون دلار در بودجه دولت برای رفتن به سمت DOH coronavirus آماده سازی.

“من می خواهم به مطمئن شوید که ما را از آنچه ما نیاز داریم و ما آن را در حال حاضر قبل از شما یک جهان تقلا برای خرید مناسب ماسک و دستکش و غیره. من می خواهم به مطمئن شوید که ما می توانید به استخدام کارکنان در حال حاضر” کومو اضافه شده است.

نیویورک دارای یک صورت امکان پذیر است — در شهر نیویورک — که در آن آزمون هنوز در انتظار است. یکی دیگر از 27 نفر مظنون احتمالا داشتن ویروس مورد آزمایش قرار گرفتند اما نتایج برگشتم منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im