Cuomo, هشدار دموکرات ها که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن ‘آسان تر از انجام گفت’

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو, هشدار دموکرات ها جمعه که رئیس جمهور تهمت آسان نخواهد بود به شکست با اشاره به افزایش عمومی تصویب رتبه بندی پس از استیضاح.

او گفت: شکست دادن تهمت است “آسان تر از انجام گفت.”

“آیا آن را برای اعطا. خود اعداد هستند تا پس از استیضاح,” کومو گفت: در WAMC رادیو

کومو هنوز هم فکر می کند یک شخص دموکرات نامزد پیروز خواهد شد اما آن را یک “هوشمند کمپین” برای سرنگونی جمهوری وقت.

او گفت: کنگره دموکرات استیضاح هم درد نکنه تهمت سیاسی است. جمهوریخواهان کنترل سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن همه استیضاح اتهامات وارد دموکراتیک-اجرای مجلس نمایندگان.

“من فکر نمی کنم روند استیضاح ثابت شود ماندگار منفی است. من فکر نمی کنم روند استیضاح نقل مکان کرد و مردم در یک راه یا دیگری” کومو یک دموکرات گفت.

در همین حال فرماندار گفت که او یک “بسیار خوب ارتباط” با مایک بلومبرگ زمانی که او به شهر نیویورک شهردار و اشاره کرد که افزایش خود را برای انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد که “پول است که هنوز هم بسیار مهم” در مبارزات سیاسی.

کومو یک رابطه نزدیک با معاون رئیس جمهور جو بایدن که در انتخابات ریاست جمهوری است floundered در اوایل رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمپشایر.

“جو بایدن است به خوبی انجام نمی شود. مایکل بلومبرگ که من هم می دانم و کار کرده با او صرف ثروت” کومو گفت.

“پول هنوز هم بسیار مهم در این که ما فقط یاد گرفته دوباره. همه ما در حال صحبت کردن در مورد رسانه های اجتماعی و توییتر. “

“”من باید 400 میلیون دلار برای خرید تعداد زیادی از تبلیغات تلویزیون. من انجام می دهند بسیار خوب,” او گفت: از بلومبرگ.

کومو تعامل به طور منظم با بلومبرگ در حالی که نامزد ریاست جمهوری بود که در تالار شهر. خدمت آنها را با هم در طول کومو برای اولین بار سه سال به عنوان فرماندار و بلومبرگ نهایی سه به عنوان شهردار.

کومو گفت: در این مسابقه است که هنوز هم بی قراری. در اوایل او صحبت کردیم تا بایدن اما متوقف کوتاه از تایید در میان veep مبارزات.

“بیش از حد بسیاری از متغیرها در این نقطه… نوادا را به ما بدهد دیگر داده کارولینای جنوبی بسیار مهم و نقطه داده,” او گفت:.

پرسید: اگر بلومبرگ است کلامی اشتباهات در موضوعاتی مانند redlining بودند بیش از حد بسیاری از بار سنگین را به نفع نامزدی کومو گفت: “کسی چه می داند ؟ آن را بسیار غیر قابل پیش بینی. این خیلی زود است. من نمی شرطبندی بر روی آن”

“نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه. شما باید به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این همه که مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im