منظقه آبجو فروش سیر تشنه آمریکایی ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در میان رشد coronavirus همه گیر آمریکایی ها در حال مبارزه با ترس با آبجو.

سفر های مورد علاقه خود را ضربه بزنید اتاق نیست در اینده نزدیک. بنابراین کارخانه های لبنی پله تا ارائه منظقه growlers به دفع گله مند.

در سراسر کشور وجود دارد خواستار بسته شدن تمام رستوران ها و کافه ها به جز takeout.

اما در جایی که یک درب را خاموش درب دیگر ممکن است باز و کارخانه های لبنی هستند که پیدا کردن یک درب اتومبیل.

سفید خیابان آبجوسازی در مرکز شهر ویک جنگل ارائه شده است منظقه خدمات برای مردم در کارولینای شمالی را که در growler بطری پر شود و با امضای آن ضربه بزنید آبجو. این نیز ارائه می دهد دو پاینت قوطی به نام “crowlers.”

شیر اتاق مدیر رنه بتنکورت می گوید: حرکت است آبجوسازی راه نشان دادن قدردانی برای مشتریان در حالی که کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

“آبجو نیست یک ضرورت است,” او می گوید. “اما … آبجو اجتماعی است چیزی. بنابراین واقعیت این است که ما خودمان را به دور از هر یک از دیگر و کسانی که فرصت ها در حال دور گرفته شده من فکر می کنم که تاثیر زیادی از مردم است.”

برای کمک به مشتریان را تشکیل می دهند برای برخی از سرگرم کننده آنها از دست رفته از ممنوع barroom اجتماعات — و به افزایش به ضعیف کسب و کار — Austin Beerworks در تگزاس ارسال شده یک عکس از رنگ روشن قوطی ها و بطری های روی هم چیده شده در یک جدید را تغییر drive-thru.

“مطابق با قوانین جدید ما taproom در حال حاضر تنها قادر به ارائه آبجو-To-Go” آبجوسازی گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما راه اندازی یک درایو را از طریق چادر و در حال کار بر روی preordering آنلاین نیست.”

Wolf Creek آبجوسازی در والنسیا, کالیفرنیا., در توئیتر خود نوشت: “آبجوسازی/اتاق مزه ممکن است بسته بر فرض سرگرم کننده; با این حال شما می توانید بر روی بیش از به @wolfcreekscv برای درایو را از طریق 6-بسته merch و برخی از مواد غذایی خوشمزه!”

در ضمن مصرف کنندگان آبجو در آلاباما شاد زمانی که دولت ABC کمیسیون در روز سه شنبه صادر اضطراری و قانون اجازه می دهد منظقه فروش باز نشده الکل در رستوران ها و کافه ها. حرکت در آمد که دولت تعطیل 78 دولتی مشروب فروشگاه های سراسر آلاباما.

می سی سی پی در بخش درآمد گفت: آن اجازه می دهد بسته های فروشگاه برای ارائه منظقه وانت مشروب و شراب حداقل تا مارس 30.

در پی جنگل پزشک جیم قاضی معمولا می آید به سفید خیابان یک زن و شوهر از بار در هفته. بنابراین او در ظهور را انتخاب کنید تا سه crowlers به خانه می برد.

“آبجو وجود دارد با ویسکی — که من نمی توانم در اینجا,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در آن صعود رتبه خود را در لیست ضرورت. “کاملا بالاتر از کاغذ توالت در حال حاضر. بدون شک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>