بابا مشکوک کشته در غوغا با پلیس قصد دارد به سو شهرستان

پدر یک مظنون به قتل توسط پلیس تیراندازی در کنار NYPD آتش دوستانه پلیس برایان Mulkeen در حال برنامه ریزی برای سو شهرستان.

آنتونیو Williams, 27 بود به ضرب گلوله سپتامبر. 29 توسط افسران در برانکس که در تلاش بودند به دستگیری او و اعتقاد او حامل یک تفنگ.

در طی این زد و خورد که در bodycam فیلم Mulkeen و ویلیامز دیده می شود دست و پنجه نرم بر روی زمین برای برخی از 30 ثانیه قبل از افسر دیگر فریاد زد: “او را رسیدن به! او f–king رسیدن! او برای رسیدن به آن!” — باعث پلیس برای باز کردن آتش سوزی, کشته شدن دو ویلیامز و Mulkeen.

در یک دادگاه دادخواست پدر ویلیامز شاون ویلیامز است که به درخواست یک قاضی به زور شهرستان به نوبه خود بیش از و امن نگه دارید شواهد از جمله bodycam فیلم surveillance فیلم 911 تماس و دیگر سوابق بنابراین او می تواند ساخت یک مورد در مقابل شهر است.

“پاسخ دهندگان نقض آقای ویلیامز حقوق و تسامح باعث مرگ او در سپتامبر 29, 2019,” مقالات ثبت شده در منهتن دادگاه مدنی ادعا می کنند.

اسناد دادگاه ادعا می کنند که آنتونیو به حال شده است در انتظار یک تاکسی در نزدیکی 1132 E. 229th خیابان و لکوونیا خیابان زمانی که پلیس — که “تا به حال هیچ منطقی اعتقاد به هر گونه فعالیت های جنایی در حال وقوع بود” — شروع به فریاد در او باعث آنتونیو به فرار و جرقه درگیری.

“ما بررسی طرح دعوی در دادگاه اگر یکی واصل” شهر قانون اداره سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر