دیل Earnhardt جونیور ‘عصبی’ با همسر, باردار در طول شیوع کروناویروس

وضعیت فعلی جهان شده است در خط مقدم دیل Earnhardt جونیور ذهن او و امی در انتظار ورود فرزند دوم خود را.

“با همه که رفتن در آن را تقریبا غیر ممکن شده است واقعا حتی فکر کردن در مورد این واقعیت است که امی — من مطمئن هستم که امی نداشتن مشکل فکر کردن در مورد آن — اما برای من و هر کس دیگری در اطراف در اینجا صادقانه مثل ما شده اند قادر به فکر می کنم در مورد انتظار و داشتن فرزند دیگری” 45 ساله راننده گفت: به تازگی خود را در “دیل جونیور دانلود” پادکست در ایالات متحده آمریکا امروز.

او ادامه داد: “تقریبا باید به خودم یادآوری کنم که ما ماه دور از قادر بودن به پدر و مادر دوباره به دلیل زیادی وجود دارد که شما را فراموش کرده ام همه چیز که در جریان است.”

هفته گذشته Earnhardts اعلام کرد که آنها در حال انتظار های بارداری را نشان می دهد — که شامل یک cameo از 1-جوان و آیلا — on Instagram. به عنوان coronavirus موارد افزایش در ایالات متحده Earnhardt و همسر خود را در حال آماده سازی برای یک “مختلف” نوع تجربه این زمان در اطراف.

“با توجه به محدودیت در تمام غیرضروری بازديد ما واقعا نمی تواند رفتن و انجام بررسی یو پی اس مانند ما به طور معمول خواهد بود. آن را ساخت ما کمی, عصبی,,” او گفت:. “اما دیگر از آن, من فقط بگویید امی” خوب این نوع مانند روز. این است که فقط برای رفتن به یک روند متفاوت و ما می توانیم فقط امیدوارم که همه چیز را در رفتن راه آن نیاز به رفتن.'”

Earnhardt گفت: در میان شرایط او و امی در حال تلاش برای حفظ یک حس عادی برای ایسلا.

“من نمی دانم که در آن غرق شده در هر کدام از آنجا که ما در حال رفتن را از طریق این چیزی که با این ویروس و تمام جهان است و ما در حال مرتب کردن بر اساس از در که و در تلاش برای سرگرم کردن ایسلا و این را به عنوان طبیعی به عنوان ما می تواند احتمالا برای او,” او گفت:.

Earnhardt و امی ازدواج شده است از سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im