دالاس تا فک سیمی بسته پس از تکان دهنده سقوط ویدئو

یک دوست در دالاس بود و دوره نقاهت بعد از یک فک شکسته در روز دوشنبه پس از یک وحشتناک سقوط از 15-قطب پا که گرفتار شد ،

رقصنده که می رود به نام Genea آسمان ارسال شده در Instagram از بیمارستان پس از یک ویدئو از او بسیار ناراحت کننده رها از XTC Caberet دالاس گسترش مانند آتش سوزی در رسانه های اجتماعی.

“من بسیار من را شکست فک و من باید برای عمل جراحی بر روی آن” Genea گفت: در پست.

“من شکست برخی از دندان ها و من یک رگ به رگ مچ پا. اما گذشته از من برخی از بخیه اما گذشته از این که من خوب هستم. من هیچ شکسته اندام من راه می رفت دور خودم. من درست پس از آن اتفاق افتاده است.”

در این کلیپ آسمان دیده می شود, برگزاری آکروباتیک مطرح در حدود 15-پا در هوا قبل از او از دست می دهد او را گرفتن و می آید توفنده به زمین.

او به ذکر است که کار خود را پوشش نمی دهد هزینه های درمانی و آغاز یک GoFundMe برای کمک به جمع آوری پول برای او صورتحساب های پزشکی.

“پس او پایدار از جمله آسیب های جدی او را از کار برای یک دوره طولانی از زمان” به GoFundMe سایت گفت. “هر گونه کمک نسبت به او عمل جراحی مفید خواهد بود و قدردانی!”

پس از عمل جراحی کامل بود آسمان نوشته شده “شست” عکس Instagram.

“من عمل جراحی خوب پیش رفت. من فک در حال حاضر سیمی بسته پس لطفا خودداری از تماس من به عنوان در حال حاضر و با من در پاسخ چون گوشی من متوقف نشده باد,” او نوشت.

“من واقعا عصبی بودم که این همه شروع به باد کردن چون مردم بی رحمانه و این است که بسیار حساس به زمان برای من. اما من هرگز تصور بسیاری از مردم ایستاده در پشت سر من در یک وضعیت مانند این است که به هرحال همه منفی تا کنون. من فراتر از سپاسگزار برای همه شما.

“من مقدار زیادی از درد اما من آماده هستم برای این جاده به بازیابی بنابراین من می تواند به عقب بر گردیم به زندگی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>