دانا سفید مبارز UFC اعلامیه: “دعوا را در’

تقریبا کل ورزش دنیا آمده است به توقف سنگ زنی در میان شیوع کروناویروس. UFC در حال برگزاری است.

با وجود سفارشات و توصیه های از سراسر جهان برای محدود کردن اجتماعات بزرگ و جلوگیری از تماس های غیر ضروری, UFC رئیس دانا سفید باقی می ماند مبارز مصمم به نگه داشتن در حال اجرا را نشان می دهد بدون توجه به جایی که آنها را به محل. یک محل که در حال حاضر از سوال است UFC خانه Apex تسهیلات در لاس وگاس به عنوان ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون به حالت تعلیق در مبارزه با رویدادهای ورزشی.

“بدیهی است که همه چیز در حال تغییر, ساعت, سفید” ESPN گفت:. “[شنبه] آنها اعلام جدید محدودیت های مسافرتی برای انگلستان پس [مارس 21 رویداد] نمی تواند ادامه دهد در لندن است. اما مبارزه خواهد کرد. ما در حال کار بر روی پیدا کردن یک محل جدید به احتمال زیاد در ایالات متحده و من matchmakers به معنای واقعی کلمه در حال حاضر به قرار دادن با هم undercard.

“همانطور که در حال حاضر دعوا نمی تواند اتفاق می افتد در راس اینجا در لاس وگاس. بنابراین ما در حال کار برای پیدا کردن مکان های جدید اما دعوا را به آنها ادامه خواهد داد. ما نه توقف.”

UFC برگزار شد نشان می دهد شنبه در برازیلیا, برزیل بدون فن. آن را به حال یک برنامه ریزی رویداد برای آوریل 18 در مرکز بارکلیز عنوان یک سبک عنوان مبارزه بین قهرمان Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن. نیویورک ممنوع تجمعات بیش از 500 نفر و مرکز بارکلیز و باغ میدان مدیسون می تواند برای ماه بسته.

Nurmagomedov در مقابل فرگوسن یک مبارزه است که شده است بسیار پیش بینی یک matchup که به دلایل مختلف بوده است به نام چهار زمان مختلف در سال های اخیر است.

“این مبارزه اتفاق خواهد افتاد. از آن خواهد شد در” سفید گفت. “طرفداران همه ناجور در مورد آن نگران نباشید. Khabib در مقابل تونی اتفاق خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>