D’angelo راسل مطمئن نیست که چه نوع از جمعیت واکنش او در حال رفتن به دریافت چهارشنبه شب هنگام بازگشت به مرکز بارکلیز به بازی در مقابل یک تیم کمک کرد که او را تبدیل به یک ستاره فصل گذشته.

“نیویورک طرفداران می شود و می توان آنها را با محبت در همان زمان” راسل گفت: پس از رزمندگان خود رفت و از طریق یک عمل در چلسی Piers. “با این حال آنها تصمیم به واکنش نشان می دهند من واقعا نمی مراقبت. من فقط منتظر بودن که در فضای بازی است.”

وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم واکنش خواهد بود چیزی جز مثبت است. این یک فرصت برای بروکلین برای تشکر از راسل برای کمک به شبکه های رسیدن به پلی آف فصل گذشته و تبدیل شدن به احترام به اندازه کافی برای کایری اروینگ و کوین دورنت به ثبت نام رایگان-عامل قرارداد با این باشگاه است.

ایروینگ ورود به معنای وجود دارد اتاق را برای راسل بود که در نهایت بخشی از یک علامت-و-تجارت با رزمندگان و دریافت یک قرارداد چهار ساله به ارزش $117 میلیون. خوب برای شبکه. خوب برای راسل.

او می گوید که او چیزی جز “عشق” برای تیم سابق خود. او هنوز هم صاحب یک محل در بروکلین و نگه می دارد در تماس با هم تیمی های سابق جو هریس و Caris LeVert. او همچنین اعتبارات شبکه مربی کنی اتکینسون برای بالا بردن بازی خود را و گفت: هر گونه شایعه از دشمنی با اسپنسر Dinwiddie بیش از معاشقه ایروینگ هستند نادرست است. او دو سال در شبکه همیشه خاص است.

D'Angelo Russell
D’angelo راسلAP

“من کسی در تلاش برای هموار کردن راه من به این لیگ و به بچه ها در اطراف لیگ به احترام من و ببینید چه چیزی من را به جدول در روز و روز را” راسل گفت. “مربی کنی به من یک فرصت عالی برای من بود و در همان زمان قرار داده و بچه ها در اطراف من است که می تواند مکمل آن است. آن را یک موفقیت فردی و موفقیت تیم.”

او را برمی گرداند به بروکلین به عنوان تمرکز چندین تجارت شایعاتی است که در مورد اما یک برکت و رحمت است. راسل تنها بدست بهتر است در حالت طلایی به طور متوسط 23.9 امتیاز و 6.3 کمک در بازی.

این تیمبرولوز 76ers و نیکز گزارش علاقه ای به دستیابی به استعدادهای خود را. وجود دارد دیگر نشانه های رزمندگان می خواهید به نگه داشتن او را برای باقی مانده از فصل بنابراین او می تواند بازی با کاری که در هنگام بازگشت در ماه مارس است.

راسل حفظ آرامش خود را به روز پنجشنبه رهبر انقلاب.

“من راحت با ناراحت بودن,” او گفت:. “در این زمان در زندگی حرفه ای من بسیاری از تیم ها می خواهند یک نقطه گارد. من تندرست در اطراف. چرا قرار نیست من در این گفتگو کنید و سعی کنید به من؟”

هزینه شده است به احتمال زیاد بیش از حد بالا برای نیکس که می تواند در قلاب برای نهایی سه سال و 90 میلیون دلار از ایران به همراه پیش نویس میدارد آنها را به رها کردن. آن را هنوز هم یک وسوسه انگیز حرکت به دلیل راسل است که فقط 23 و خواهد حل نیکز’ نقطه-گارد مسائل و سهولت بار در RJ بارت.

راسل به نظر نمی رسد شدت دستپاچه شده توسط عدم اطمینان از روند.

“من درک کسب و کار طرف چه خبر است,” او گفت:. “این چیز جدیدی نیست. من نمی توانم دروغ می گویند و من آن را نمی بینیم. من به وضوح آن را مشاهده کنید. من برای پاسخ به سوالات در مورد آن و دیدن آن در اجتماعی. من به نوبه خود بر روی تلویزیون و شنیدن در مورد آن. پس آن چه در آن است.”

او شوخی که پنج سال در لیگ برتر احساس می کنم مثل 10. او رفت و به لیکرز دومین کلی انتخاب در سال 2015 و واقعا هرگز شکوفا در او دو سال در لس آنجلس. اما او به روز رسانی بازی خود را در طول دو سال در بروکلین. در حال حاضر او را با صدمه زده رزمندگان که 12-39 پس از بازگشت به عقب برنده بیش از کاوالیرز و جادوگران.

“این است که یک دیوانه حرفه ای تا کنون,” او گفت:. “من نمی دانم چه 10 سال در حال رفتن به مانند نگاه به صورت من. اما من لذت بردن از آن. من که در آن من هستند. من در اینجا در حال حاضر. وجود دارد هیچ گفتن که در آن من بود. هر جا که من پا وجود دارد خواهد بود و من فقط آن را در آغوش و بهترین از آن.”

چهارشنبه شب پای خود را در بارکلیز سنتر دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im