بوستون — آرنج ضربه فن تعامل نابرابری جنسیتی و تام برادی شد فقط برخی از موضوعات مورد توجه, توسط, تجزیه و تحلیل ترافیک مبلغ Daryl Morey در سال 2020 اسلون ورزشی تجزیه و تحلیل کنفرانس در بوستون این آخر هفته گذشته.

“جارت Stidham آماده است” Morey, یکی از این کنفرانس بنیانگذاران به شوخی گفت: در مورد پاتریوت rookie کارفرمایی به جمعیت آنالیز شاگردان بسیاری از آنان دانشجویان در دانشگاه فنی ماساچوست و دانشگاه هاروارد.

سالانه جمع آوری شده تقریبا تئاتری محیط جذب چهره شناخته شده مانند غول در حال اجرا پشت Saquon Barkley, ESPN را Stephen A. Smith, بازنشسته سلتیکز بازیکن کندریک پرکینز و “خطر!” قهرمان محلی کن جنینگز. این رویداد با هدف پرداختن به بسیاری از مسائل پیش روی این صنعت در حالی که خدمت به عنوان یک فروم به حدس و گمان در مورد آینده بلند مدت از ورزش است.

برای بیشتر قسمت ها این کنفرانس “کسب و کار به طور معمول” در میان coronavirus شیوع. Morey که دودی التقاطی و گلهای انرژی دستور شرکت کنندگان به لرزش دست در دست یکدیگر و به جای دست انداز آرنج یا فلش پیشتازان فضا “رب النوع اتش و فلزکاری.”

“بیشتر ورزش باید قوانین تجاری” او در طول گفت: “ورزش در 2040: حقیقت این است که تا سال 2020” پنل.

“هاکی مجازات جعبه بزرگ خواهد بود برای فوتبال. خط subs خواهد بود برای فوتبال. ما نیاز به شروع به تبادل قوانین با یکدیگر است.”

مشکلات صنعت ورزش دارد اما Morey به نظر می رسید به یک راه حل برای هر یک. این ایده میرسد حیطه های واقع گرایانه مانند در فصل مسابقات به کاملا رادیکال.

“برای اطمینان حاصل کنید که در آینده به NBA,” او گفت:. “در اروپا که یک چیز بزرگ است. شما باید این مسابقات بزرگ است. من می دانم که کمیسیون به دنبال آن است.”

این زن 47 ساله شمال غربی فارغ التحصیل شده به عنوان Houston Rockets مدیر کل از سال 2007. سبک خود را تکیه بر تجزیه و تحلیل شده است ابداع “Moreyball” پس از مایکل لوئیس ” کتاب در مورد بیس بال را sabermetrics, “Moneyball.”

او در مواجهه واکنش در اکتبر 2019 پس از ابراز پشتیبانی از هنگ کنگ شورش بیش از توییتر یک حرکت که باعث چین برای لغو حمایت های مالی و پوشش تلویزیون با NBA. توییت هزینه لیگ حدود 150 میلیون دلار و 200 میلیون دلار درآمد.

یکی از عمده omni-ورزشی مسائل مطرح شده در نشست دو روزه است ضروری به ورزش جذاب تر. Morey حیاتی بود از همه مهم ورزشی از جمله خود.

“در حال حاضر بسیاری از ورزش های موفق از جمله ما در بسیاری از شب. شما نیاز به یک عدم قطعیت در نتیجه و همه چیز شما نیاز به برخی از اهمیت به آن و در حال حاضر بسیاری از ورزش های موفق در این,” او گفت:.

با بینندگان در کاهش برخی از ورزش ها از جمله بسکتبال, فشار برای جذب مخاطبان جوان است که بازی نقش مهمی در موفقیت در آینده است.

“اگر شما نگاهی به میانگین فن سن و تصمیم می گیرید که یکی از بزرگترین” Morey گفت. “بیس بال طرفداران خود را در حال رفتن برای مردن ، پس از آن فوتبال و سپس NBA. علل طبیعی ،

“هر ورزش است که باید به لحن که یا آنها در حال رفتن به از دست دادن. … من در چه افراد کمتر از 25 سال سن در حال انجام است. کمتر از 25 سال سن اگر شما نمی gamifying بازی خود را اگر شما در حال تنظیم از طریق چیزی جالب به طور مداوم است که می تواند قمار به طور مداوم اما آن را ندارد به — شما در حال رفتن به از دست دادن. همه چیز در حال رفتن به گرفتن کوتاه تر و کوتاه تر است.”

پس چگونه می تواند لیگ را یک ورزش جالب تر است ؟ بسیاری از تغییرات بالقوه مورد بحث کاهش یافت و به سه دسته: قانونی قمار, برنامه فصل (تعداد بازی ها زمانی که بازی در حال بازی حذفی ساختار) و قواعد بازی خود را (زمینه/دادگاه اندازه مدت/سرعت-از-بازی و غیره.).

Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey.گتی ایماژ

“من فقط می خواهم اجازه دهید زمان استراحتی بود به نام اگر توپ در حال حاضر مرده بود,” او گفت: بسکتبال. “شما می خواهید جریان بازی اتفاق می افتد. من نمی خواهد اجازه دهید ما ستاره بود خراب کردن.”

“با خودکار توپ و حملات [تنگ] فقط می تواند پرتاب,” او گفت: با اشاره به MLB حرکت به سمت رباتیک داوران. “اگر شما می توانید یک اعتصاب در آن وجود دارد هیچ کس به آماده شود. خمیر درست می شود بروید و اگر آنها وجود دارد ؟ بیش از حد بد است. اعتصاب.”

جمعیت خندید در تفریحی.

“اما زمانی که آستروس بازیکن دریافت سیگنال?” مدیر کتی نولان کنایه آمیز در مرجع های اخیر نشانه-سرقت رسوایی یک موضوع که بسیاری از کنفرانس اعضا و مجریان در زمان jabs در.

“تقلب و رسوایی برای من مشکل بود برای لیگ دفتر” Morey گفت. “اگر شما اجازه داده شد به سرقت علائم مانند در NBA پس از آن مردم را نشانه غیر ممکن است به سرقت. باید یک هدست مانند در NFL. ما باید کل یک بحران در یک ورزش است که می توانست حل لیگ دفتر فقط گفت: ‘سرقت هر ثبت نام شما می خواهید.'”

با این حال چشم انداز ورزش به نظر می رسد در آینده نمایندگی از زنان نیاز به نگه داشتن سرعت. Morey صحبت از عدم تعادل جنسیتی و گفت: آن وقت در سازمان ها به خصوص در سطوح پایین تر به زن استخدام یک اولویت است.

“دانشگاه و جزئی لیگ بخش را به صورت مطمئن استخدام بسیاری از زنان آن را به شروع نفوذ خوب,” او گفت: مخاطبان است که یکی دیگر از روزنامه نگار, Nate نقره تخمین زده می شود “93 درصد مرد بودند.”

“از آنجا که آن را واقعا سخت و در سطح حرفه ای را که جهش. تعداد زیادی از تیم داشته باشند و ما به عنوان به خوبی, اما آن را به تبدیل شدن به که در آن کارکنان خود را با نیمی یا بیش از نیمی و یا در نزدیکی شما نیاز به یک استخر استعداد به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im