نه تنها لارنس ری نیوجرسی conman شارژ با شروع یک فرقه در دختر, خوابگاه, گفته بیگانه خود را با قربانیان جوان از پدر و مادر خود را — او سوار یک گوه بین خود دختران.

در حال حاضر 30 ساله تالیا ری است که هنوز هم به دنبال ارتباط با نوزاد, خواهر, آوا, به چه کسی او ظاهرا صحبت نشده از خانواده خود را برای سوء استفاده اتهامات دامن زده توسط پدر خود را با توجه به گزارش.

“آوا I LOVE YOU & I MISS شما هر روز! xoxo همیشه خود را خواهر بزرگ” می خواند زیستی در یک حساب توییتر برای “@talia_ray.”

لارنس Ray با 60 متهم شد هفته گذشته با فدرال قاچاق جنسی نه ماه پس از اتهامات ظاهر جدید در نیویورک, مجله, مقاله که او اغوا تالیا را به یک فرقه است.

اما سال قبل از او گفته عباس تالیا را بگیرید و یاد دهید در Sarah Lawrence College او دستکاری یک نوجوان تالیا برای حمله به او در حال حاضر همسر سابق, ترزا, مجله گزارش شده است.

زمانی که زن و شوهر به طلاق در سال 2004 تالیا متهم ترزا از سوء استفاده یک منبع نزدیک به این خانواده گفت: New York Magazine. اتهامات بی اساس تلقی شده توسط New Jersey فرزند-وزارت رفاه — در بخشی به دلیل آوا ناتوانی به دیگری.

هنگامی که یک مقام رسمی خواسته آوا سپس 4 اگر مادر او ضربه او خندید.

“این چیزی است که پدر به من می گوید به می گویند” دختر کوچک گفت: با توجه به مجله نیویورک.

نیوجرسی کودک-خدمات رفاهی در نهایت اعطا ترزا بازداشت اما تالیا — گزارش تحت پدرش املا — تصمیم به زندگی در جوانان پناهگاه به جای.

سال بعد تالیا بود و تاسف خوردن برای از دست دادن ارتباط خود را با آوا در به شدت ویرایش ویدئو ارسال شده به vlogging سایت گفته او تا به حال نه او را دیده sis پس از “Dec. 2, 2005.”

Talia Ray video
یک تصویر از تالیا را گریان تصویری.Vimeo

“آوا خواهرم بود kindergartener زمانی که ما از هم جدا شدند و فردا او خواهید بود 15. خدا آن بوده است تا زمانی که من حتی نمی دانم چه Ava فکر می کند که او چه شده است گفت: چگونه او حتی در برخورد با از دست دادن ناگهانی ارتباط ما با” یک چشم پر از اشک تالیا گفت: در کلیپ ارسال شده پنج سال پیش.

“مادر ما نمی خواهد اجازه دهید ما صحبت می کنند” تالیا گفت: در این ویدئو. “او نه اجازه دهید ما صحبت می کنند از آنجایی که ما از هم جدا شدند.”‘

لارنس ری نوسان بیش از خود قربانیان فرقه در ظاهر به مطلق: خانواده های افراد جوان به او گفت: استخدام مجله فرزندان خود را عملا قطع روابط با آنها.

با وجود خانواده خود را به چالش ری خواهران به نظر می رسد موفق علمی خود و زندگی اجتماعی.

تالیا در حال حاضر یک مشاور حقوقی دورهام در ایالت کارولینای شمالی نه چندان دور از یکی از بستگان خانه را که در آن اف بی آی گزارش کشف برخی از لارنس ری ،

Lawrence Ray
لارنس ریAP

تالیا که فعال است در دولت حزب دموکراتیک به نظر می رسد به دنبال پدرش استراتژی cozying تا به افراد با نفوذ.

در فوریه 2019, تالیا و او گام به پدر گوردون, ری, شد, تصویر در یک رویداد در دورهام مرکز هنرهای نمایشی مالش آرنج با واترگیت روزنامه نگار باب وودوارد.

او شاغل در کشور کتابفروشی در Southern Pines, کارولینای شمالی, کمی بیش از یک سال پیش به گفته یک کارمند که پاسخ تلفن وجود دارد در هفته گذشته و توصیف تالیا به عنوان “بسیار هوشمند است.”

آوا در حال حاضر 19, حضور دانشگاه راتگرز و تاریخ یک جوان های دریایی با توجه به Facebook صفحه تصویر می کشد و او را به عنوان یک نوجوان معمولی سنجاق یک نیم تنه در تاریخ مدل و نما برای لودگی selfies.

نه تالیا و نه آوا نمی تواند نظر رسیده است.

ری گفت: در نیویورک در سال گذشته که او هنوز هم صحبت تالیا تقریبا روزانه است.

گزارش اضافی توسط گابریل Fonrouge و بن کوهن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im