چرا ما باید همه چیز خوب?

یکی از سرگرم کننده ترین گاه به گاه ظهور در ورزشی توسط اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان در NHL اما مقامات لیگ و مدیران عامل را مورد بحث تغییر EBUG قوانین در GM جلسات هفته آینده در بوکا راتون فلوریدا.

دیوید Ayres یک زن 42 ساله Zamboni درایور برای اهل Toronto Marlies بود فشرده به اورژانس وظیفه برای طوفان و backstopped یک پیروزی 6-3 مقابل افرا برگها در تورنتو در روز شنبه پس از هر دو کارولینای goalies – جیمز ریمر و پتر Mrazek – دچار صدمات.

“من فکر می کنم آن را عادلانه سوال” NHL معاون کمیسر لایحه دالی سیتی به خبرنگاران در واشنگتن که در مورد خواسته پتانسیل تغییر حکومت با توجه به NHL.com. “این چیزی است که ما به برخی از نظر طول سال.

“به تازگی به عنوان در سال گذشته مورد بحث ما [آن را] با مدیران عامل. آن اتفاق می افتد بسیار بسیار به ندرت اما زمانی که آن اتفاق می افتد آن را به وضوح افزایش می دهد همه توجه به این موضوع و اینکه آیا وجود دارد در حال رفع است که باید به آن موضوع خاص است.”

Ayres که اجازه دو گل در 10 عکس در 29 دقیقه عمل شد قدیمی ترین دروازه بان در لیگ تاریخ را به نفع خود را به طور منظم فصل NHL اولین. سابق جزئی-اتحادیه نیز به عنوان Maple Leafs اورژانس دروازه بان برای سه فصل گذشته. او خود را به نگه داشتن ردیف 90 طوفان نیوجرسی برای سهم او شده است و در یک گردباد رسانه های تور از پیروزی تاریخی.

“وجود دارد هیچ آسان رفع آن” دالی گفت. “به خصوص ما باید به کار با [NHL] بازیکنان در ارتباط است. که یک بازیکن ؟ که یک بازیکن ؟ آنچه واجد شرایط همه که ؟ اما بدیهی است که ما می خواهیم چه چیزی بهترین را برای بازی و ما می خواهیم به مطمئن شوید که افراد نیست با قرار دادن خود در معرض خطر با بازی هدف در یک لیگ ملی هاکی بازی. … بنابراین بدیهی است که چیزی است که ما را برای ادامه کار از طریق.”

با توجه به 2019-20 NHL قوانین رسمی “در به طور منظم لیگ و حذفی بازی اگر هر دو ذکر شده دروازه بان ها ناتوان است که تیم باید به عنوان لباس و در هر بازی در دسترس دروازه بان که واجد شرایط است.”

قبلی اضطراری دروازه بان به نظر می رسد در یک بازی NHL شد 36 ساله حسابدار اسکات فاستر که برای شیکاگو در برابر وینیپگ در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im