دیوید Ayres’ همسر نشان می دهد بعد از اورژانس دروازه بان زندگی NHL رویای

هیچ کس شادتر برای دیوید Ayres شنبه شب از همسر خود سارا.

به عنوان 42 ساله Zamboni راننده زندگی خود NHL رویای شنبه, گرفتن نام به عمل برای Carolina Hurricanes به عنوان یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان و درآمد به نفع خود سارا بود تشویق همسرش در تورنتو و های عاطفی او سوار در توییتر.

“من شادترین proudest زن در این سیاره چون من انسان رو به زندگی کردن خود را ultimate dream” سارا توییتی بعد از بازی. “من نیز تعجب من هنوز هم یک صدا.”

دیوید Ayres شده است یک تمرین دروازه بان برای افرا برگها و خود را اهل سهامداران در طول هشت سال گذشته. او تا به حال یک پیوند کلیه از 15 سال پیش و مطمئن بود اگر او می خواهم که قادر به بازی هاکی دوباره اجازه دهید به تنهایی آن را به NHL.

اما او شنبه شب بین لوله ها در تورنتو اما بازی کرد. او متوقف شد و هشت نفر از 10 عکس در طوفان’ 6-3 برنده شد و نام این بازی را برای اولین بار ،

“که من عزیزم!!!!!” سارا Ayres توییتی.

دیوید نشسته بود با همسر خود در هنگام شروع طوفان دروازه بان جیمز ریمر آسیب باعث دیوید به سر طبقه پایین به دریافت لباس پوشیدن و در مورد او مورد نیاز است. سپس Petr Mrazek نیز صدمه دیده است.

“اسکوشیا بانک آرنا یک جایی تنها زمانی که شما در حال تماشای این بازی را در خود” سارا نوشت.

به عنوان دیوید وارد بازی سارا نمی تواند حاوی شور و هیجان خود را. “F–K من!!!!” او توییتی.

دیوید رفت و تبدیل به قدیمی ترین goaltender در تاریخ NHL را به نفع خود را به طور منظم فصل اولین بازی خود بزرگترین فن تشویق او در راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im