دیوید کوین بود و انجام بهترین خود را بیل Belichick.

“حرکت به واشنگتن” کوین گفت: پس از تیم خود را از دست داده و به دفاع از قهرمان جام استنلی بلوز 3-1 در باغ در سه شنبه شب و با 2018 قهرمان پایتخت آینده در پنج شنبه.

بیش از این نهایی در 18 بازی این فصل به طور منظم با رنجرز هنوز مبارزه برای دومین وحشی-کارت نقطه 13 تن از مخالفان خود را در حال تیم در حال حاضر در حال و يا به صورت یک نقطه حذفی.

“این بچه ها می دانید و نیازی نیست که من به آن می گویند — ما باید آماده بازی واشنگتن” کوین گفت.

قبل از رنجرز آغاز شده و این سه بازی از دست دادن رگه بودن جاروب در یک خانه-و-خانه با آگهی روز جمعه و یکشنبه آنها برنده شده بود نه از قبلی 10. خود یکی از دست دادن است که کشش آمد و فوق العاده برونز در حالی که چهار برنده شد و در برابر غیر حذفی تیم ها — پادشاهان Blackhawks کوسه و Canadiens — و دیگران در برابر تیم های در حاشیه مسابقه — جت, Wild, آبی, کت, طوفان و جزیره نشینان.

اما آنها بازی نسبتا خوبی در برابر سنگین, بلوز, حتی اگر آنها نمی آیند با یک مقدار مورد نیاز ،

“من فکر می کنم ما در زمان یک گام به جلو نسبت به بازی ما مقابل فیلادلفیا” گفت: جناح Jesper سریع. “اگر ما در این راه ما شانس زیادی برای برنده شدن بازی جلو می رویم.”


رنجرز در زمان تنها یک مجازات — یک شبح مانند بریده بریده از رایان Strome — که منجر به یک Colton Parayko قدرت-بازی بازی هدف گره خورده است که آن 1-1 در اوایل دوره دوم. این گریه به دور از این دو بد مجازات Strome زمان در یکشنبه که هر دو منجر به قدرت-اهداف بازی به عنوان به خوبی به دست آورده و او را به یک صندلی بر روی نیمکت برای کل دوره سوم.

در عین حال رنجرز مجازات کشتن در حال حاضر 3-برای-6 بیش از گذشته این دو بازی است و با توجه به بالا حداقل یک قدرت-بازی بازی هدف در شش هفت.

“ما مجازات کشتن می توانید رگه دار که در آن ما کشتن 19 در یک ردیف و ناگهان ما ضربه کمی از یک شیار” کوین گفت. “ما در یک کمی از یک شیار در حال حاضر.”


Defenseman برندان اسمیت تا به حال یک بازی خوب و بازی برخی از این زوج با مطلب توهین آمیز تونی دی آنجلو. که انجام شد در بخش مسابقه دو رنجرز’ بزرگترین defensemen مارک Staal و یعقوب Trouba برابر بلوز,’ بزرگ بدن.

این بود رنجرز 6,500 بازی هفتم در تاریخ حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im