ST. پل Minn. — یک سوال ساده تبدیل به مربی دیوید کوین احساساتی در مورد چقدر مهم defenseman مارک Staal است به رنجرز.

Staal از دست رفته این تیم 4-3 در ضربات پنالتی برنده بیش وحشی در پنج شنبه شب با آنفولانزا و کوین تمدید توضیح خود را از نحوه Staal احساس بدتر و بدتر به عنوان روز رفت به عهد چقدر خوب کهنه defenseman شده است از اواخر سال.

“ما او را از دست رفته” کوین گفت. “از آنجا که من اینجا بوده ام او را [اخیرا] شده است بازی بسیار خوب هاکی. ما لازم نیست که به انجام آنچه او می کند به طور مداوم خود را با اندازه و فیزیکی. خود جن جنبش شده است واقعا خوب است. او واقعا خوب است برای ما و ما به او از دست رفته.”

در آینده برای Staal شد برندان اسمیت بود که سالم ابتدا برای گذشته چهار بازی و همچنین اولین بازی کامل در دفاع تمام فصل. اسمیت تا به حال بدل به یک چهارم خط و جناح و او را کشته بود مجازات به عنوان یک defenseman قبل از او از دست رفته است که نقش به rookie Ryan لیندگرن.

رفتن به طور مستقیم به Staal محل در کنار تونی دی آنجلو اسمیت با بازی در یک فصل-17:55 از جمله 2:19 در حالی که یک مرد را, درآمد خود برادوی کلاه.

Marc Staal
مارک StaalNHLI via Getty Images

“Smitty انجام یک کار خوب” کوین گفت. “من واقعا دوست Smitty بازی. من برای او خوشحال.”


Artemi Panarin تا به حال یک هدف و کمک به او یک تیم پیشرو 76 امتیاز در تاریخی فصل اول در برادوی است. روسیه جناح اول شد رنجر برای رسیدن به 75 نقطه علامت در یک فصل پس از ماریان Gaborik در 2011-12. او نیز پیوست شده را علامت مسیه (1995-96) و Jaromir Jagr (2005-06) به عنوان تنها رنجرز در 40 سال گذشته برای رسیدن به 75 یا امتیاز بیشتر در تیم اول 56 بازی.


کوین به چالش کشیده یک مت Dumba هدف در 7:38 از دوره دوم به دلیل دروازه بان دخالت در Ryan Hartman و برنده شدن هدف لغو و نگه داشتن کسری بودجه در 2-1.

“در ابتدا من [رفتن به چالش]” کوین گفت. “سپس من به تماشای آن یکی بیشتر [زمان] و [فکر]” این به دروازه بان دخالت.'”

کوین در حال حاضر 2-برای-4 در چالش های این فصل از جمله 1-2 در دروازه بان دخالت تماس. او 1-4 در چالش آخرین فصل اول خود را پشت رنجرز نیمکت.


رنجرز جناح Kaapo Kakko تبدیل شده 19 سال در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی